2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gladheidsbestrijding gemeente Bladel 2026 - 2031
Beschreibung: De dienstverlening omvat het, gedurende de strooiseizoenen in de periode 1 oktober 2026 tot 1 mei 2031, coördineren en het uitvoeren van de gladheidbestrijding in het beheergebied van de gemeente Bladel. Het betreft de kern Bladel, Casteren, Hapert, Hoogeloon en Netersel. De werkzaamheden bestaan uit preventief en curatief bestrijden van gladheid. De gemeente heeft de opdracht niet samengevoegd en de opdracht wordt niet verdeeld in percelen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0000