2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Łodygowice w 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu gminy Łodygowice poprzez sortowanie, odzysk, kompostowanie i składowanie odpadów komunalnych, unieszkodliwianie oraz inne zgodne z prawem metody gospodarowania odpadami. W ramach przedmiotu zamówienia wymagane będzie również prowadzenie, odbiór i zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, dostarczanie worków na odpady oraz prowadzenie dokumentacji związanej zagospodarowaniem odpadów. Maksymalna odległość od siedziby Zamawiającego do miejsca odbioru którychkolwiek odpadów wynosi 60 km. Szczegóły wykonania zamówienia znajdują się w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ
Interne Kennung: OG.271.22.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu gminy Łodygowice poprzez sortowanie, odzysk, kompostowanie i składowanie odpadów komunalnych, unieszkodliwianie oraz inne zgodne z prawem metody gospodarowania odpadami. W ramach przedmiotu zamówienia wymagane będzie również prowadzenie, odbiór i zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, dostarczanie worków na odpady oraz prowadzenie dokumentacji związanej zagospodarowaniem odpadów. Szczegóły wykonania zamówienia znajdują się w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ