2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mobility as a Service
Beschreibung: Mobiliteitskaart met aanverwante dienstverlening voor Hogeschool Rotterdam zie beschrijvend document
Interne Kennung: 2025/020/OeO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63710000 Hilfstätigkeiten für den Landverkehr
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Mobiliteitskaart met aanverwante dienstverlening voor Hogeschool Rotterdam
Beschreibung: mobiliteitskaart voor potentieel alle werknemers van Hogeschool Rotterdam en aanverwante dienstverlening Het uitgangspunt is dat alle werknemers (ca 4000) een mobiliteitskaart kunnen krijgen om te reizen met het OV voor woon-werkverkeer en dienstreizen. Het is de eigen keuze van de werknemer om te gaan reizen met het OV. Wij verwachten dat 1.800 werknemers vanaf het begin een kaart nodig zullen hebben c.q. zullen aanvragen. Wij verwachten dat na 1 jaar ca 2.500 werknemers een kaart zullen hebben. Dit is een inschatting en daar kunnen geen rechten aan worden verleend.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verlengingen