See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Serwis parkometrów w Obszarze Płatnego Parkowania (OPP) w Gdańsku
Beschreibung: Serwis parkometrów w Obszarze Płatnego Parkowania (OPP) w Gdańsku
Vorherige Bekanntmachung: 193978-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50316000 Wartung und Reparatur von Fahrkartenautomaten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w następujących okolicznościach i w następujący sposób: a. zwiększenia do 25% zakresu ilościowego prac związanych z transportem oraz naprawami podewastacyjnymi. b. wydłużenia okresu realizacji przedmiotu Umowy - w ilości do 6 miesięcy,