2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników z podziałem na części. PN-81/26/MSZ.
Beschreibung: Dostawa odczynników z podziałem na części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PN-81/26/MSZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09221200 Paraffin
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24322510 Äthylalkohol, 33696300 Chemische Reagenzien, 33696500 Laborreagenzien, 33141641 Sonden, 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 19522100 Epoxidharz, 24327400 Harzerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 - parafina histopatologiczna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa parafiny histopatologicznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część 1 - parafina histopatologiczna
Los: LOT-0002
Titel: część 2 - alkohol etylowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa alkoholu etylowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część 2 - alkohol etylowy
Haupteinstufung (cpv): 24322510 Äthylalkohol
Los: LOT-0003
Titel: część 3 - ksylen
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ksylenu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część 3 - ksylen
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
Los: LOT-0004
Titel: część 4 - podłoże tryptozowo-sojowe sterylizowane radiacyjnie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa podłoża tryptozowo-sojowego sterylizowanego radiacyjnie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część 4 - podłoże tryptozowo-sojowe sterylizowane radiacyjnie
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Los: LOT-0005
Titel: część 5 - sondy rearanżacyjne i genetyczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sond rearanżacyjnych i genetycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część 5 - sondy rearanżacyjne i genetyczne
Haupteinstufung (cpv): 33141641 Sonden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Los: LOT-0006
Titel: część 6 - żywice epoksydowe do zatapiania materiału do mikroskopii elektronowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa żywicy epoksydowej do zatapiania materiału do mikroskopii elektronowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część 6 - żywice epoksydowe do zatapiania materiału do mikroskopii elektronowej
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19522100 Epoxidharz, 24327400 Harzerzeugnisse
Los: LOT-0007
Titel: część 7 - przeciwciała do immunomikroskopii elektronowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przeciwciał do immunomikroskopii elektronowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część 7 - przeciwciała do immunomikroskopii elektronowej