466909-2025 - Wettbewerb
Polen – Krankenwagen – Dostawa Ambulansu Typu C dla potrzeb Pogotowia Ratunkowego w Legnicy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa Ambulansu Typu C dla potrzeb Pogotowia Ratunkowego w Legnicy
BeschreibungDostawa Ambulansu Typu C . Przedmiot zamówienia fabrycznie nowy ( rok produkcji 2025 ), opis przedmiotu zamówienia określa załącznik Nr 1 do SWZ, termin wykonania zamówienia do 80 dni od dnia zawarcia umowy, miejsce realizacji dostawy : Legnica ul. Dworcowa 7 . Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach przyznanej dotacji celowej z budżetu Województwa Dolnośląskiego .
Interne Kennung3/PNO/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa Ambulansu Typu C dla potrzeb Pogotowia Ratunkowego w Legnicy.