See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamcontract voor het schoonmaken van vestigingen van KOBeL VZW en het wassen van de ramen en beglazingen.
Beschreibung: Deze overheidsopdracht beoogt het sluiten van een raamovereenkomst met een of meerdere leveranciers voor de (dagelijkse en periodieke) schoonmaak van schoolgebouwen van KOBeL VZW alsook de schoonmaak van de ramen en beglazingen (binnenramen / buitenramen).
Interne Kennung: 2026_D_schoonmaakdiensten_02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026_D_schoonmaakdiensten_02 - 1: Vestigingen De Brug
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de (dagelijkse en periodieke) schoonmaak van de schoolgebouwen van De Brug (De Bron, De Stroom en Het Meer)
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2026_D_schoonmaakdiensten_02 - 2: Vestigingen Beringen
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de (dagelijkse en periodieke) schoonmaak van de schoolgebouwen van KOBeL VZW, gelegen in Beringen + deelgemeenten.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2026_D_schoonmaakdiensten_02 - 3: Vestigingen Lummen
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de (dagelijkse en periodieke) schoonmaak van de schoolgebouwen van KOBeL VZW, gelegen in Lummen + deelgemeenten
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 2026_D_schoonmaakdiensten_02 - 4: ramenwas
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het wassen van ramen van de vestigingen van KOBeL VZW
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
466920-2026 - Result
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026_D_schoonmaakdiensten_02
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90919300 School cleaning services
Additional classification (cpv): 90911300 Window-cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 4
Main classification (cpv): 90911300 Window-cleaning services