466925-2026 - Wettbewerb
Polen – Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle – Odbiór i przetwarzanie odpadów o kodzie ex 19 12 12– frakcja wysokokaloryczna (preRDF) z odpadów wstępnie posegregowanych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i przetwarzanie odpadów o kodzie ex 19 12 12– frakcja wysokokaloryczna (preRDF) z odpadów wstępnie posegregowanych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa odbioru, transportu i przetwarzania odpadów w instalacji do produkcji paliwa alternatywnego, sklasyfikowanych zgodnie z aktualnym katalogiem odpadów – pod kodem ex 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, wytworzone w Instalacji komunalnej RCO Krosno w procesie mechanicznego przetwarzania odpadów wstępnie posegregowanych.
Interne KennungDZ-2300-14/RCO/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru, transportu i przetwarzania odpadów w instalacji do produkcji paliwa alternatywnego, sklasyfikowanych zgodnie z aktualnym katalogiem odpadów – pod kodem ex 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, wytworzone w Instalacji komunalnej RCO Krosno w procesie mechanicznego przetwarzania odpadów wstępnie posegregowanych. 2. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia: a) Przewidywana do przekazania, w czasie trwania niniejszego zamówienia, łączna ilość odpadów wynosi ok 600 Mg odpadów odbiór dzienny od 20 Mg do 50 Mg, (od poniedziałku do piątku w zależności od potrzeb Zamawiającego), Zamawiający zastrzega sobie prawo do przekazania mniejszej ilości odpadów przy czym wielkość ta nie będzie mniejsza niż 350 Mg. b) odpady te stanowić będą tzw. frakcję preRDF. Odpady wytwarzane będą w procesie mechanicznego i ręcznego przetwarzania, w wyniku którego usunięte ze strumienia zostaną frakcje: szkło, duże folie i kartony, metale żelazne i nieżelazne. Odpad zawierać będzie m.in. lekkie frakcje surowcowe nie nadające się do recyklingu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w rozdziale IV SWZ.