See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa endoprotez
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez. Przedmiot zamówienia został podzielony na 8 części.
Vorherige Bekanntmachung: 346431-2026
Interne Kennung: Szp.12/43/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Aktualne umowy zostały zawarte na na okres 12 miesięcy lub do wyczerpania wartości umowy. Z uwagi na zwiększone zapotrzebowanie zamówiona ilość nie wystarczy do końca zawartych umów. Zakup przedmiotowego asortymentu jest niezbędny dla prowadzenia właściwych procesów leczniczych u pacjentów przebywających w Szpitalu oraz dla realizacji kontraktu z NFZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183000 Orthopädische Hilfsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Endoprotezy stawu kolanowego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Endoproteza stawu biodrowego
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Endoprotezy stawu biodrowego, kolanowego, barkowego i spacery
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Cement kostny
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Endoprotezy stawu biodrowego
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Endoproteza bezcementowa stawu biodrowego
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - System do złamań okołoprotezowych
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Preparat do leczenia infekcji kości
Interne Kennung: Część 8