46696-2025 - Ergebnis
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie w ramach Generalnego Pomiaru Ruchu 2025, bezpośrednich pomiarów ruchu drogowego na odcinkach pomiarowych dróg krajowych administrowanych przez GDDKiA O/PO w podziale na 8 części: Cz. nr 1 – Rejon Chodzież Cz. nr 2 – Rejon Gniezno Cz. nr 3 – Rejon Kalisz Cz. nr 4 - Rejon Kępno Cz. nr 5 - Rejon Konin Cz. nr 6 - Rejon Leszno Cz. nr 7 - Rejon Nowy Tomyśl Cz. nr 8 - Rejon Środa Wlkp.
Beschreibung: Przeprowadzenie w ramach Generalnego Pomiaru Ruchu 2025, bezpośrednich pomiarów ruchu drogowego na odcinkach pomiarowych dróg krajowych administrowanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniu w podziale na 8 części: Część nr 1 – realizacja GPR 2025 na terenie Rejonu Chodzież Część nr 2 – realizacja GPR 2025 na terenie Rejonu Gniezno Część nr 3 – realizacja GPR 2025 na terenie Rejonu Kalisz Część nr 4 – realizacja GPR 2025 na terenie Rejonu Kępno Część nr 5 – realizacja GPR 2025 na terenie Rejonu Konin Część nr 6 – realizacja GPR 2025 na terenie Rejonu Leszno Część nr 7 – realizacja GPR 2025 na terenie Rejonu Nowy Tomyśl Część nr 8 – realizacja GPR 2025 na terenie Rejonu Środa Wlkp Celem niniejszego zamówienia jest pozyskanie wysokiej jakości i wiarygodnych danych o wielkości ruchu drogowego na poszczególnych odcinkach pomiarowych dróg krajowych objętych Generalnym Pomiarem Ruchu 2025. Informacje wytworzone na podstawie zebranych danych stanowią podstawowe źródło wiedzy o ruchu drogowym na sieci dróg krajowych i są wykorzystywane m.in. na potrzeby prac projektowych, planistycznych, analiz ekonomicznych, środowiskowych i statystycznych oraz zarządzania ruchem.
Interne Kennung: O.PO.D-3.2421.9.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. tzw. procedurę odwróconą) 2. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z Ofertą oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ) oraz przedmiotowych środków dowodowych: a) oświadczenia o spełnieniu wymagań Zamawiającego, określonych w SWZ, przez próbki nagrań wideo wymienione w pkt b) poniżej, b) próbek nagrań wideo, spełniających wymagania dotyczące jakości obrazu określone w pkt 11 „Instrukcji GPR 2025” 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 4. W przypadku, gdy Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, składa JEDZ dotyczące także tych podmiotów w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na ich zasoby. 5. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji alfa, w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (A-D) w części IV JEDZ. 6. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31.07.2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 7. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1) - 2), 4) - 7) rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 8. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 9. Jeżeli Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych dotyczących tych podmiotów zgodnie z §5 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 10. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Prawo zamówień publicznych. 11. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych. 12. Dla przedmiotowego zamówienia Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 13. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań objętych przedmiotem zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63712710 Verkehrsüberwachung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przeprowadzenie w ramach Generalnego Pomiaru Ruchu 2025, bezpośrednich pomiarów ruchu drogowego na odcinkach pomiarowych dróg krajowych administrowanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniu w podziale na 8 części: Część nr 1 – realizacja GPR 2025 na terenie Rejonu Chodzież.
Beschreibung: Przeprowadzenie w ramach Generalnego Pomiaru Ruchu 2025, bezpośrednich pomiarów ruchu drogowego na odcinkach pomiarowych dróg krajowych administrowanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniu w podziale na 8 części: Część nr 1 – realizacja GPR 2025 na terenie Rejonu w Chodzieży. Celem niniejszego zamówienia jest pozyskanie wysokiej jakości i wiarygodnych danych o wielkości ruchu drogowego na poszczególnych odcinkach pomiarowych dróg krajowych objętych Generalnym Pomiarem Ruchu 2025. Informacje wytworzone na podstawie zebranych danych stanowią podstawowe źródło wiedzy o ruchu drogowym na sieci dróg krajowych i są wykorzystywane m.in. na potrzeby prac projektowych, planistycznych, analiz ekonomicznych, środowiskowych i statystycznych oraz zarządzania ruchem.
Interne Kennung: O.PO.D-3.2421.9.2024 - Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Przeprowadzenie w ramach Generalnego Pomiaru Ruchu 2025, bezpośrednich pomiarów ruchu drogowego na odcinkach pomiarowych dróg krajowych administrowanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniu w podziale na 8 części: Część nr 2 – realizacja GPR 2025 na terenie Rejonu Gniezno.
Beschreibung: Przeprowadzenie w ramach Generalnego Pomiaru Ruchu 2025, bezpośrednich pomiarów ruchu drogowego na odcinkach pomiarowych dróg krajowych administrowanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniu w podziale na 8 części: Część nr 2 – realizacja GPR 2025 na terenie Rejonu w Gnieźnie. Celem niniejszego zamówienia jest pozyskanie wysokiej jakości i wiarygodnych danych o wielkości ruchu drogowego na poszczególnych odcinkach pomiarowych dróg krajowych objętych Generalnym Pomiarem Ruchu 2025. Informacje wytworzone na podstawie zebranych danych stanowią podstawowe źródło wiedzy o ruchu drogowym na sieci dróg krajowych i są wykorzystywane m.in. na potrzeby prac projektowych, planistycznych, analiz ekonomicznych, środowiskowych i statystycznych oraz zarządzania ruchem.
Interne Kennung: O.PO.D-3.2421.9.2024 - Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Przeprowadzenie w ramach Generalnego Pomiaru Ruchu 2025, bezpośrednich pomiarów ruchu drogowego na odcinkach pomiarowych dróg krajowych administrowanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniu w podziale na 8 części: Część nr 3 – realizacja GPR 2025 na terenie Rejonu Kalisz.
Beschreibung: Przeprowadzenie w ramach Generalnego Pomiaru Ruchu 2025, bezpośrednich pomiarów ruchu drogowego na odcinkach pomiarowych dróg krajowych administrowanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniu w podziale na 8 części: Część nr 3 – realizacja GPR 2025 na terenie Rejonu w Kaliszu. Celem niniejszego zamówienia jest pozyskanie wysokiej jakości i wiarygodnych danych o wielkości ruchu drogowego na poszczególnych odcinkach pomiarowych dróg krajowych objętych Generalnym Pomiarem Ruchu 2025. Informacje wytworzone na podstawie zebranych danych stanowią podstawowe źródło wiedzy o ruchu drogowym na sieci dróg krajowych i są wykorzystywane m.in. na potrzeby prac projektowych, planistycznych, analiz ekonomicznych, środowiskowych i statystycznych oraz zarządzania ruchem.
Interne Kennung: O.PO.D-3.2421.9.2024 - Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Przeprowadzenie w ramach Generalnego Pomiaru Ruchu 2025, bezpośrednich pomiarów ruchu drogowego na odcinkach pomiarowych dróg krajowych administrowanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniu w podziale na 8 części: Część nr 4 – realizacja GPR 2025 na terenie Rejonu Kępno.
Beschreibung: Przeprowadzenie w ramach Generalnego Pomiaru Ruchu 2025, bezpośrednich pomiarów ruchu drogowego na odcinkach pomiarowych dróg krajowych administrowanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniu w podziale na 8 części: Część nr 4 – realizacja GPR 2025 na terenie Rejonu w Kępnie. Celem niniejszego zamówienia jest pozyskanie wysokiej jakości i wiarygodnych danych o wielkości ruchu drogowego na poszczególnych odcinkach pomiarowych dróg krajowych objętych Generalnym Pomiarem Ruchu 2025. Informacje wytworzone na podstawie zebranych danych stanowią podstawowe źródło wiedzy o ruchu drogowym na sieci dróg krajowych i są wykorzystywane m.in. na potrzeby prac projektowych, planistycznych, analiz ekonomicznych, środowiskowych i statystycznych oraz zarządzania ruchem.
Interne Kennung: O.PO.D-3.2421.9.2024 - Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Przeprowadzenie w ramach Generalnego Pomiaru Ruchu 2025, bezpośrednich pomiarów ruchu drogowego na odcinkach pomiarowych dróg krajowych administrowanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniu w podziale na 8 części: Część nr 5 – realizacja GPR 2025 na terenie Rejonu Konin
Beschreibung: Przeprowadzenie w ramach Generalnego Pomiaru Ruchu 2025, bezpośrednich pomiarów ruchu drogowego na odcinkach pomiarowych dróg krajowych administrowanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniu w podziale na 8 części: Część nr 5 – realizacja GPR 2025 na terenie Rejonu w Koninie. Celem niniejszego zamówienia jest pozyskanie wysokiej jakości i wiarygodnych danych o wielkości ruchu drogowego na poszczególnych odcinkach pomiarowych dróg krajowych objętych Generalnym Pomiarem Ruchu 2025. Informacje wytworzone na podstawie zebranych danych stanowią podstawowe źródło wiedzy o ruchu drogowym na sieci dróg krajowych i są wykorzystywane m.in. na potrzeby prac projektowych, planistycznych, analiz ekonomicznych, środowiskowych i statystycznych oraz zarządzania ruchem.
Interne Kennung: O.PO.D-3.2421.9.2024 - Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Przeprowadzenie w ramach Generalnego Pomiaru Ruchu 2025, bezpośrednich pomiarów ruchu drogowego na odcinkach pomiarowych dróg krajowych administrowanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniu w podziale na 8 części: Część nr 6 – realizacja GPR 2025 na terenie Rejonu Leszno
Beschreibung: Przeprowadzenie w ramach Generalnego Pomiaru Ruchu 2025, bezpośrednich pomiarów ruchu drogowego na odcinkach pomiarowych dróg krajowych administrowanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniu w podziale na 8 części: Część nr 6 – realizacja GPR 2025 na terenie Rejonu w Lesznie. Celem niniejszego zamówienia jest pozyskanie wysokiej jakości i wiarygodnych danych o wielkości ruchu drogowego na poszczególnych odcinkach pomiarowych dróg krajowych objętych Generalnym Pomiarem Ruchu 2025. Informacje wytworzone na podstawie zebranych danych stanowią podstawowe źródło wiedzy o ruchu drogowym na sieci dróg krajowych i są wykorzystywane m.in. na potrzeby prac projektowych, planistycznych, analiz ekonomicznych, środowiskowych i statystycznych oraz zarządzania ruchem.
Interne Kennung: O.PO.D-3.2421.9.2024 - Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Przeprowadzenie w ramach Generalnego Pomiaru Ruchu 2025, bezpośrednich pomiarów ruchu drogowego na odcinkach pomiarowych dróg krajowych administrowanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniu w podziale na 8 części: Część nr 7 – realizacja GPR 2025 na terenie Rejonu Nowy Tomyśl
Beschreibung: Przeprowadzenie w ramach Generalnego Pomiaru Ruchu 2025, bezpośrednich pomiarów ruchu drogowego na odcinkach pomiarowych dróg krajowych administrowanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniu w podziale na 8 części: Część nr 7 – realizacja GPR 2025 na terenie Rejonu w Nowym Tomyślu. Celem niniejszego zamówienia jest pozyskanie wysokiej jakości i wiarygodnych danych o wielkości ruchu drogowego na poszczególnych odcinkach pomiarowych dróg krajowych objętych Generalnym Pomiarem Ruchu 2025. Informacje wytworzone na podstawie zebranych danych stanowią podstawowe źródło wiedzy o ruchu drogowym na sieci dróg krajowych i są wykorzystywane m.in. na potrzeby prac projektowych, planistycznych, analiz ekonomicznych, środowiskowych i statystycznych oraz zarządzania ruchem.
Interne Kennung: O.PO.D-3.2421.9.2024 - Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Przeprowadzenie w ramach Generalnego Pomiaru Ruchu 2025, bezpośrednich pomiarów ruchu drogowego na odcinkach pomiarowych dróg krajowych administrowanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniu w podziale na 8 części: Część nr 8 – realizacja GPR 2025 na terenie Rejonu Środa Wielkopolska
Beschreibung: Przeprowadzenie w ramach Generalnego Pomiaru Ruchu 2025, bezpośrednich pomiarów ruchu drogowego na odcinkach pomiarowych dróg krajowych administrowanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniu w podziale na 8 części: Część nr 8 – realizacja GPR 2025 na terenie Rejonu w Środzie Wielkopolskiej. Celem niniejszego zamówienia jest pozyskanie wysokiej jakości i wiarygodnych danych o wielkości ruchu drogowego na poszczególnych odcinkach pomiarowych dróg krajowych objętych Generalnym Pomiarem Ruchu 2025. Informacje wytworzone na podstawie zebranych danych stanowią podstawowe źródło wiedzy o ruchu drogowym na sieci dróg krajowych i są wykorzystywane m.in. na potrzeby prac projektowych, planistycznych, analiz ekonomicznych, środowiskowych i statystycznych oraz zarządzania ruchem.
Interne Kennung: O.PO.D-3.2421.9.2024 - Część nr 8