466967-2026 - Ergebnis
Polen – Allgemeine und berufliche Bildung – Usługa organizacji i przeprowadzenia szkoleń polegających na wizytach pracodawców w szkołach
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa organizacji i przeprowadzenia szkoleń polegających na wizytach pracodawców w szkołach
BeschreibungUsługa polega na organizacji i przeprowadzenia szkoleń polegających na wizytach pracodawców w szkołach dla uczestników projektu „Orientuj się!”, tj. organizacji i przeprowadzenia 632 wizyt pracodawców w szkołach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung280093-2026
Interne KennungWO-ZP.2310.7.2026.PTA
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
LosLOT-0001