See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging afronding 'onderhandelingsprocedure zonder aankondiging' en 'vrijwillige transparantie vooraf' voor 'Gezinsondersteuning pasgeborenen'
Beschreibung: Aankondiging afronding ‘onderhandelingsprocedure zonder aankondiging’ en ‘vrijwillige transparantie vooraf’ voor ‘Gezinsondersteuning pasgeborenen' NMD-samenwerking is voornemens een overeenkomst te sluiten met Babythuiszorg B.V. voor 'Gezinsondersteuning pasgeborenen'. Zie voor meer informatie bijgaande documenten. € 1.000.000,- op basis van een totale mogelijke contractduur van 48 kalendermaanden.
Interne Kennung: 2025-Gezinsondersteuning Pasgeborenen-01
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: NMD-samenwerking is voornemens een overeenkomst te sluiten met Babythuiszorg B.V. voor 'Gezinsondersteuning Pasgeborenen'. Voor meer informatie zie bijgaande documenten.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Gezinsondersteuning Pasgeborenen
Beschreibung: ‘Gezinsondersteuning pasgeborenen’ betreft (specifieke) gezinsondersteuning voor gezinnen met een jeugdige tot ongeveer 1 jaar die tijdelijk niet zelfredzaam zijn, waarbij er sprake is van dreigende onveiligheid van de jeugdige. Het gaat om de inzet van laagdrempelige en vroegtijdige ondersteuning aan ouders met jeugdigen (jong) om problemen op latere leeftijd te voorkomen. 24/7 zorg is mogelijk. Dit product kan direct na de geboorte of later worden ingezet. Er zijn geen andere voorliggende (wettelijke) voorzieningen die ingezet kunnen worden. Met een relatief eenvoudig traject (praktische hulp) ontvangen ouders tijdelijk extra ondersteuning zodat zij daarna zelf weer verder kunnen of andere vormen van ondersteuning ingezet kunnen worden. Daarnaast is er oog voor mogelijke signalen van verwaarlozing en/of huiselijk geweld. € 1.000.000,- voor een totaal mogelijk contractduur van 48 kalendermaanden.
Interne Kennung: 1