2. Verfahren
Verfahren
Titel: Interessepeiling Paspoortreaders
Beschreibung: Dit betreft een interessepeiling ten behoeve van de vervanging van de paspoortreaders en de daarbij behorende software voor de gemeente Zoetermeer. De interessepeiling heeft het doel om te bepalen welke procedure de gemeente Zoetermeer, op basis van interesse uit de markt, moet gaan volgen. Opdrachtnemer dient zowel de hardware als de software te leveren om het volledige proces te ondersteunen. Opdrachtnemer dient te leveren: · 1 gezichtscanner · 6 ID- scanners Die voldoen aan de in deze uitvraag gestelde eisen
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48318000 Scannersoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30124500 Scannerzubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Dit betreft een interessepeiling ten behoeve van de vervanging van de paspoortreaders en de daarbij behorende software voor de gemeente Zoetermeer. De interessepeiling heeft het doel om te bepalen welke procedure de gemeente Zoetermeer, op basis van interesse uit de markt, moet gaan volgen.
Interne Kennung: 1