467001-2026 - Wettbewerb
Polen – Glatteisbeseitigung – Zimowe utrzymanie dróg stanowiących własność Gminy Tczew w sezonie 2026/2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZimowe utrzymanie dróg stanowiących własność Gminy Tczew w sezonie 2026/2027
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na kompleksowym Zimowym utrzymaniu dróg, chodników, ciągów pieszych oraz ciągów pieszo rowerowych stanowiących własność Gminy Tczew, od dnia podpisania umowy (sukcesywnie według potrzeb) do 30.04.2027 r. Obszar objęty zimowym utrzymaniem to teren Gminy Tczew (zgodnie z załącznikiem graficznym – mapą poglądową stanowiącą Załącznik nr 9 do SWZ). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Rozdziale IV Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne KennungWKI.271.1.22.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
LosLOT-0001