467004-2026 - Wettbewerb
Belgien – Brennstoffe – Leveren brandstoffen voertuigen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLeveren brandstoffen voertuigen
BeschreibungVoor het wagenpark van het lokaal bestuur Puurs-Sint-Amands worden jaarlijks brandstoffen aangekocht. De huidige opdracht loopt dit jaar ten einde en moet opnieuw aanbesteed worden.
Interne KennungPPP05I-1670/6241/G-2026-028
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungG-2026-028_1