2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju napędowego na potrzeby Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych RUDNO Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiot umowy obejmuje sukcesywną dostaw paliwa płynnego - olej napędowy ON w ilości ok. 240 000 litrów z uwzględnieniem dostaw do miejsc Zamawiającego jak poniżej: a)Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych RUDNO Sp. z o.o. Rudno 17, gmina Ostróda (zbiornik paliwa o pojemności 5m3 oraz zbiornika paliwa o pojemności 2,5m3-minimalna ilość jednorazowej dostawy około 2m3), b)Stacja Przeładunkowa Odpadów Komunalnych w miejscowości Lipowiec, gmina Kurzętnik 53D,( pojemnik paliwa o pojemności 2,5m3-minimalna ilość jednorazowej dostawy około 0,5 m3) c) Stacja Przeładunkowa Odpadów Komunalnych w miejscowości Półwieś 26A, gmina Zalewo, (pojemnik paliwa o pojemności 2,5m3-minimalna ilość jednorazowej dostawy około 0,5 m3) d) Stacja Przeładunkowa Odpadów Komunalnych w miejscowości Iława ul. Komunalna 1, gmina miejska Iława (pojemnik paliwa o pojemności 2,5m3-minimalna ilość jednorazowej dostawy około 0,5 m3) 2. W ramach sukcesywnej dostawy oleju napędowego wykonawca zobowiązany jest do: a/dostawy oleju napędowego transportem wykonawcy (autocysterną), na koszt i ryzyko wykonawcy. b/ Autocysterna powinna być wyposażona w pompę dostosowaną do transportu paliwa płynnego jak również legalizowane urządzenie pomiarowe do paliwa płynnego; c/dostawy oleju napędowego sukcesywnie, tj. w partiach. Jednorazowa ilość dostarczonego oleju napędowego wynosić będzie min.500 litrów; d/dostawy oleju napędowego w ciągu 48 godzin od momentu złożenia zamówienia przez zamawiającego na adres email Wykonawcy określającego dzień dostawy oleju napędowego oraz jego ilość. e/dostawy będą odbywać się w dni od poniedziałku do piątku (w dni robocze) w godzinach od 7:00 do 14:00. W sytuacji złożenia zamówienia w piątek, bądź w dzień poprzedzający co najmniej dwudniowy okres świąteczny, dzień dostawy nastąpi w pierwszy najbliższy dzień roboczy; f/ Gatunek oleju napędowego, określany zależnie od warunków klimatycznych (okresu), powinien być zgodny z datą dostawy na podstawie Normy PN -EN 590:2013 .Dostawy oleju napędowego w gatunkach b, d, f (letni, przejściowy, zimowy), spełniającego wymagania obowiązującej Polskiej Normy PN-EN 590 i RozporządzeniaMinistra Gospodarki z 9 października 2015r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2015r. Poz.1680), przy czym zgodnie obowiązującymi przepisami prawa, w przypadku rozbieżności, rozporządzenie ma wartość nadrzędną; g/przedstawienia przy każdorazowej dostawie świadectwa jakości paliwa; h/okazania na żądanie zamawiającego aktualnego świadectwa legalizacji urządzenia pomiarowego autocysterny o numerze zgodnym z numerem seryjnym licznika zainstalowanego na pojeździe dostawczym. 3. Podstawą rozliczeń będzie ilość dostarczonego oleju napędowego wg wskazań zalegalizowanego urządzenia pomiarowego przeliczona na ilość w temperaturze referencyjnej 15oC . 4. Niespełnienie warunku przedstawienia przy dostawie świadectwa jakości paliwa skutkować będzie nie przyjęciem dostawy oraz karami umownymi stosowanymi odpowiednio jak dla nieterminowych dostaw za każdy przypadek braku przedstawienia świadectwa. 5. Wykonawca jest odpowiedzialny względem zamawiającego za wady oleju napędowego zmniejszające jego wartość lub użyteczność i w przypadku poniesienia z tego powodu strat, wykonawca zobowiązuje się do ich pokrycia. 6. Ewentualne zamówienie w okresie obowiązywania umowy mniejszej lub większej ilości oleju napędowego nie spowoduje zmiany marży i upustu określonych w formularzu Ofertowym jak również z tego powodu nie będą przysługiwały wykonawcy żadne dodatkowe roszczenia w stosunku do zamawiającego. 7. Przyjęte przez zamawiającego łączne ilości dostaw oleju napędowego – 240 000 litrów są ilościami szacunkowymi. Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji na dostawę oleju napędowego w łącznej ilości szacunkowej: 40.000l w zależności od warunków klimatycznych. 8. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania całości bądź części zamówienia objętego prawem opcji, a Wykonawca oświadcza, iż nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń. 9. Wszystkie wymagania zawarte w opisie przedmiotu zamówienia dotyczą także realizacji zamówienia w ramach prawa opcji. Marża handlowa/ upust cenowy w ramach prawa opcji nie ulega zmianie w stosunku do upustu cenowego/marży handlowej określonej w formularzu oferty. 10, Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego odbędzie się na podstawie pisemnego oświadczenia Zamawiającego złożonego Wykonawcy na minimum 2 dni robocze przed dniem, w którym zamówienie objęte prawem opcji ma zostać uruchomione. 11. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie za faktyczne ilości dostawy oleju napędowego .
Interne Kennung: DZP1/ZP/14/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot umowy obejmuje sukcesywną dostaw paliwa płynnego - olej napędowy ON w ilości ok. 240 000 litrów z uwzględnieniem dostaw do miejsc Zamawiającego jak poniżej: a)Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych RUDNO Sp. z o.o. Rudno 17, gmina Ostróda (zbiornik paliwa o pojemności 5m3 oraz zbiornika paliwa o pojemności 2,5m3-minimalna ilość jednorazowej dostawy około 2m3), b)Stacja Przeładunkowa Odpadów Komunalnych w miejscowości Lipowiec, gmina Kurzętnik 53D,( pojemnik paliwa o pojemności 2,5m3-minimalna ilość jednorazowej dostawy około 0,5 m3) c) Stacja Przeładunkowa Odpadów Komunalnych w miejscowości Półwieś 26A, gmina Zalewo, (pojemnik paliwa o pojemności 2,5m3-minimalna ilość jednorazowej dostawy około 0,5 m3) d) Stacja Przeładunkowa Odpadów Komunalnych w miejscowości Iława ul. Komunalna 1, gmina miejska Iława (pojemnik paliwa o pojemności 2,5m3-minimalna ilość jednorazowej dostawy około 0,5 m3) 2. W ramach sukcesywnej dostawy oleju napędowego wykonawca zobowiązany jest do: a/dostawy oleju napędowego transportem wykonawcy (autocysterną), na koszt i ryzyko wykonawcy. b/ Autocysterna powinna być wyposażona w pompę dostosowaną do transportu paliwa płynnego jak również legalizowane urządzenie pomiarowe do paliwa płynnego; c/dostawy oleju napędowego sukcesywnie, tj. w partiach. Jednorazowa ilość dostarczonego oleju napędowego wynosić będzie min.500 litrów; d/dostawy oleju napędowego w ciągu 48 godzin od momentu złożenia zamówienia przez zamawiającego na adres email Wykonawcy określającego dzień dostawy oleju napędowego oraz jego ilość. e/dostawy będą odbywać się w dni od poniedziałku do piątku (w dni robocze) w godzinach od 7:00 do 14:00. W sytuacji złożenia zamówienia w piątek, bądź w dzień poprzedzający co najmniej dwudniowy okres świąteczny, dzień dostawy nastąpi w pierwszy najbliższy dzień roboczy; f/ Gatunek oleju napędowego, określany zależnie od warunków klimatycznych (okresu), powinien być zgodny z datą dostawy na podstawie Normy PN -EN 590:2013 .Dostawy oleju napędowego w gatunkach b, d, f (letni, przejściowy, zimowy), spełniającego wymagania obowiązującej Polskiej Normy PN-EN 590 i Rozporządzenia Ministra Gospodarki z 9 października 2015r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2015r. Poz.1680), przy czym zgodnie obowiązującymi przepisami prawa, w przypadku rozbieżności, rozporządzenie ma wartość nadrzędną; g/przedstawienia przy każdorazowej dostawie świadectwa jakości paliwa; h/okazania na żądanie zamawiającego aktualnego świadectwa legalizacji urządzenia pomiarowego autocysterny o numerze zgodnym z numerem seryjnym licznika zainstalowanego na pojeździe dostawczym. 3. Podstawą rozliczeń będzie ilość dostarczonego oleju napędowego wg wskazań zalegalizowanego urządzenia pomiarowego przeliczona na ilość w temperaturze referencyjnej 15oC . 4. Niespełnienie warunku przedstawienia przy dostawie świadectwa jakości paliwa skutkować będzie nie przyjęciem dostawy oraz karami umownymi stosowanymi odpowiednio jak dla nieterminowych dostaw za każdy przypadek braku przedstawienia świadectwa. 5. Wykonawca jest odpowiedzialny względem zamawiającego za wady oleju napędowego zmniejszające jego wartość lub użyteczność i w przypadku poniesienia z tego powodu strat, wykonawca zobowiązuje się do ich pokrycia. 6. Ewentualne zamówienie w okresie obowiązywania umowy mniejszej lub większej ilości oleju napędowego nie spowoduje zmiany marży i upustu określonych w formularzu Ofertowym jak również z tego powodu nie będą przysługiwały wykonawcy żadne dodatkowe roszczenia w stosunku do zamawiającego. 7. Przyjęte przez zamawiającego łączne ilości dostaw oleju napędowego – 240 000 litrów są ilościami szacunkowymi. Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji na dostawę oleju napędowego w łącznej ilości szacunkowej: 40.000l w zależności od warunków klimatycznych. 8. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania całości bądź części zamówienia objętego prawem opcji, a Wykonawca oświadcza, iż nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń. 9. Wszystkie wymagania zawarte w opisie przedmiotu zamówienia dotyczą także realizacji zamówienia w ramach prawa opcji. Marża handlowa/ upust cenowy w ramach prawa opcji nie ulega zmianie w stosunku do upustu cenowego/marży handlowej określonej w formularzu oferty. 10, Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego odbędzie się na podstawie pisemnego oświadczenia Zamawiającego złożonego Wykonawcy na minimum 2 dni robocze przed dniem, w którym zamówienie objęte prawem opcji ma zostać uruchomione. 11. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie za faktyczne ilości dostawy oleju napędowego .
Interne Kennung: DZP1/zp/14/2025
Menge: 240 000 Liter
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji na dostawę oleju napędowego w łącznej ilości szacunkowej: 40.000l w zależności od warunków klimatycznych. 8. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania całości bądź części zamówienia objętego prawem opcji, a Wykonawca oświadcza, iż nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń. 9. Wszystkie wymagania zawarte w opisie przedmiotu zamówienia dotyczą także realizacji zamówienia w ramach prawa opcji. Marża handlowa/ upust cenowy w ramach prawa opcji nie ulega zmianie w stosunku do upustu cenowego/marży handlowej określonej w formularzu oferty. 10, Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego odbędzie się na podstawie pisemnego oświadczenia Zamawiającego złożonego Wykonawcy na minimum 2 dni robocze przed dniem, w którym zamówienie objęte prawem opcji ma zostać uruchomione. 11. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie za faktyczne ilości dostawy oleju napędowego .