2. Verfahren
Verfahren
Titel: Taaltrainingen
Beschreibung: De opdracht omvat dienstverlening op het gebied van taaltrainingen. Tot de scope van de Opdracht behoren specifiek de volgende onderdelen: • Algemene taal trainingen voor de talen Arabisch, Duits, Engels, Frans, Grieks, Italiaans, Nederlands, Pools, Papiaments, Portugees, Russisch, Spaans, Turks. • Specifieke taal trainingen voor de talen Engels B2+, C1 en C2 conform Cambridge methode. De trainingen zijn gericht op specifieke situaties en omvatten de toepassingen luisteren, lezen, interactie, productie en schrijven. Bij de toepassing van de Nederlandse taal hoort ook het schrijven van beleidsstukken en helder, kernachtig formuleren volgens het piramide principe. Het piramide principe is een principe dat wordt gebruikt om de boodschap/uitleg beter en sneller te begrijpen. De schrijver begint met kernboodschap en vertelt gelijk wat de lezer wil weten. De verwachting is dat er ca. 100 opdrachten per jaar worden verstrekt. De Politie heeft geen informatie voorhanden ten aanzien van de exacte verdeling van het aantal verschillende opdrachten, zoals genoemd in de scope van de Opdracht. De geraamde waarde van deze opdracht betreft €1.200.000,- exclusief btw over 4 jaar. De maximale omvang van de raamovereenkomst betreft tevens €1.200.000,- exclusief btw over 4 jaar.
Interne Kennung: HR0149
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het betreft een Europese openbare aanbestedingsprocedure.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1: gehele opdracht
Beschreibung: De gehele opdracht betreft 1 perceel.
Interne Kennung: 1