467067-2025 - Ergebnis
Tschechien – Elektrische Lampen und Leuchten – Dynamický nákupní systém na dodávky světelného zabezpečovacího zařízení
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na dodávky světelného zabezpečovacího zařízení
BeschreibungCílem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému na dodávky světelného zabezpečovacího zařízení (dále jen „SZZ“) pro vzletové, přistávací a pojezdové dráhy na Letišti Praha, a. s. Zadavatel předpokládá zadávání veřejných zakázek v DNS v předem neurčených nepravidelných intervalech dle provozních potřeb zadavatele. Objemy jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS zadavatel předpokládá od jednotek až po desítky jednotek v konkrétní veřejné zakázce.
Interne Kennung0230990191
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDynamický nákupní systém
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
5. Los
LosLOT-0003
Interne Kennung1