467115-2025 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZaprojektowanie, a następnie wykonanie dostawy z montażem magazynów energii dla instalacji fotowoltaicznych w 100 domach mieszkalnych i 3 obiektach użyteczności publicznej na terenie Powiatu Suskiego w ramach Programu zwiększenia wykorzystania odnawialnych źródeł energii i poprawy jakości środowiska w obrębie obszarów NATURA 2000… - etap V Magazyny energii
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, a następnie wykonanie dostawy z montażem magazynów energii dla instalacji fotowoltaicznych w obiektach użyteczności publicznej i domach mieszkalnych na terenie Powiatu Suskiego w ramach Programu zwiększenia wykorzystania odnawialnych źródeł energii i poprawy jakości środowiska w obrębie obszarów NATURA 2000… - etap V Magazyny energii. Przedmiot zamówienia obejmuje 100 magazynów w domach mieszkalnych na terenie Powiatu Suskiego oraz 3 magazyny w następujących obiektach użyteczności publicznej: 1) Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. M. Skłodowskiej-Curie, ul. T. Semika 1 2) Zespół Szkół im. Walerego Goetla, ul. Kościelna 5 3) Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej, ul. Mickiewicza 31 Zamówienie będzie realizowane w ramach projektu pn. „Program zwiększenia wykorzystania odnawialnych źródeł energii i poprawy jakości środowiska w obrębie obszarów Natura 2000, Powiatu Suskiego – etap V, magazyny energii”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 2 Fundusze Europejskie dla środowiska, Działanie 2.7 Wsparcie rozwoju OZE – dotacja, Typ projektu A. Magazyny energii. Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksowe prace projektowe oraz wykonawcze związane z rozbudową instalacji fotowoltaicznej o instalacje do magazynowania energii składającej się m. in. z magazynu energii, zabezpieczeń prądowych falownika pozwalającego na obsługę magazynu wraz z wyjściem pod obwód zasilania rezerwowego zakończony gniazdem siłowym zgodnie z wytycznymi zawartymi SWZ, przepisami prawa oraz wymaganiami operatora sieci energetycznej wraz z uzyskaniem wszelkich wymaganych prawem uzgodnień, zgłoszeń, decyzji, pozwoleń. Projektowane postanowienia umowy zawarte są w Załączniku Nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Programie Funkcjonalno-Użytkowym, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. szczegółowe informacje w SWZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZaprojektowanie, a następnie wykonanie dostawy z montażem magazynów energii
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, a następnie wykonanie dostawy z montażem magazynów energii dla instalacji fotowoltaicznych w obiektach użyteczności publicznej i domach mieszkalnych na terenie Powiatu Suskiego w ramach Programu zwiększenia wykorzystania odnawialnych źródeł energii i poprawy jakości środowiska w obrębie obszarów NATURA 2000… - etap V Magazyny energii. Przedmiot zamówienia obejmuje 100 magazynów w domach mieszkalnych na terenie Powiatu Suskiego oraz 3 magazyny w następujących obiektach użyteczności publicznej: 1) Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. M. Skłodowskiej-Curie, ul. T. Semika 1 2) Zespół Szkół im. Walerego Goetla, ul. Kościelna 5 3) Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej, ul. Mickiewicza 31 Zamówienie będzie realizowane w ramach projektu pn. „Program zwiększenia wykorzystania odnawialnych źródeł energii i poprawy jakości środowiska w obrębie obszarów Natura 2000, Powiatu Suskiego – etap V, magazyny energii”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 2 Fundusze Europejskie dla środowiska, Działanie 2.7 Wsparcie rozwoju OZE – dotacja, Typ projektu A. Magazyny energii. Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksowe prace projektowe oraz wykonawcze związane z rozbudową instalacji fotowoltaicznej o instalacje do magazynowania energii składającej się m. in. z magazynu energii, zabezpieczeń prądowych falownika pozwalającego na obsługę magazynu wraz z wyjściem pod obwód zasilania rezerwowego zakończony gniazdem siłowym zgodnie z wytycznymi zawartymi SWZ, przepisami prawa oraz wymaganiami operatora sieci energetycznej wraz z uzyskaniem wszelkich wymaganych prawem uzgodnień, zgłoszeń, decyzji, pozwoleń. Zamówienie należy realizować w terminie do 9 miesięcy od dnia podpisania umowy, jednak nie później niż do dnia 15.05.2026r szczegółowe informacje w SWZ
Interne KennungWZ.272.10.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09330000 Solarenergie, 09331000 Solarbatterien, 09332000 Sonnenenergieanlage, 44212000 Bauerzeugnisse und Teile davon, vorgefertigte Gebäude ausgenommen, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71326000 Nebendienstleistungen im Bauwesen, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik, 44212500 Winkel und Profilstücke, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45251100 Bauarbeiten für Kraftwerke, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45315700 Installation von Schaltanlagen, 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 44112110 Teile von Schutzunterkünften, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45262210 Fundamentierungsarbeiten, 71313430 Analyse der Umweltindikatoren im Bau, 71313450 Umweltüberwachung im Bau, 45232221 Umspann-Unterstation