See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zpracování geometrických plánů, pasportů a další geodetické služby
Beschreibung: Předmětem plnění části A veřejné zakázky jsou odborné služby spočívající ve zpracování geometrických plánů a pasportů a dalších geodetických a kartografických prací. Předmětem plnění části B jsou geodetické práce na tramvajových tratích. Předmětem plnění části C je poskytování odborných služeb souvisejících se správou dat ISM pro fungování správce ochranného pásma metra a dalších služeb souvisejících se správou dat informačního systému metra a dále geodetické práce pro provoz a službu Stavby a tratě.
Vorherige Bekanntmachung: 32711-2020
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72313000 Datenerfassung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111250 Bodenproben
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zpracování geometrických plánů, pasportů a další geodetické služby_Část A – Geodetické plány a pasporty staveb
Beschreibung: Předmětem plnění části A veřejné zakázky jsou odborné služby spočívající ve zpracování geometrických plánů a pasportů a dalších geodetických a kartografických prací
Interne Kennung: Zpracování geometrických plánů, pasportů a další geodetické služby_Část A – Geodetické plány a pasporty staveb
Los: LOT-0005
Titel: Zpracování geometrických plánů, pasportů a další geodetické služby_Část C – Geodetické práce pro fungování správce ochranného pásma metra a pro provoz a službu Stavby a tratě
Beschreibung: Předmětem plnění části C je poskytování odborných služeb souvisejících se správou dat ISM pro fungování správce ochranného pásma metra a dalších služeb souvisejících se správou dat informačního systému metra a dále geodetické práce pro provoz a službu Stavby a tratě
Interne Kennung: Zpracování geometrických plánů, pasportů a další geodetické služby_Část C – Geodetické práce pro fungování správce ochranného pásma metra a pro provoz a službu Stavby a tratě
Los: LOT-0004
Titel: Zpracování geometrických plánů, pasportů a další geodetické služby_Část B – Geodetické práce na tramvajových tratích
Beschreibung: Předmětem plnění části B jsou geodetické práce na tramvajových tratích
Interne Kennung: Zpracování geometrických plánů, pasportů a další geodetické služby_Část B – Geodetické práce na tramvajových tratích