See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie kompleksowej usługi oświetlenia na terenie Gminy Świercze”
Beschreibung: Swiadczenie kompleksowej usługi oświetlenia tj. dostawy energii elektrycznej wraz z konserwacją oświetlenia drogowego w okresie 36 miesięcy na terenie Gminy Świercze
Interne Kennung: ZP.271.6.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Świadczenie kompleksowej usługi oświetlenia na terenie Gminy Świercze”.
Beschreibung: świadczenie kompleksowej usługi oświetlenia tj. dostawy energii elektrycznej wraz z konserwacją oświetlenia drogowego w okresie 36 miesięcy na terenie Gminy Świercze