2. Verfahren
Verfahren
Titel: Územní studie Jihovýchod
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zpracování územní studie dle § 67 a násl. zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, ve znění pozdějších předpisů.Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení) a v technické specifikaci (Příloha č. 5 dokumentace zadávacího řízení).
Interne Kennung: JMKÚSJV0226
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71410000 Stadtplanung
5. Los
Los: LOT-0001