2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn.: Projektowanie, dostawa i budowa pod klucz instalacji fotowoltaicznej pn. PV Lubno III o mocy zainstalowanej do 48 MW
Beschreibung: Przedmiot Zamówienia obejmuje kompleksowe wykonanie pod klucz robót budowlanych i elektrycznych oraz niezbędnych prac projektowych w zakresie budowy i dostawy instalacji fotowoltaicznej pn. PV Lubno III o mocy zainstalowanej do 48 MW wraz ze stacją GPO, zgodnie z PFU. Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji, zgodnie z art. 441 ust.1 uPZP. Przedmiot Zamówienia obejmuje kompleksowe wykonanie pod klucz robót budowlanych i elektrycznych oraz niezbędnych prac projektowych w zakresie budowy i dostawy instalacji fotowoltaicznych, w podziale na część gwarantowaną i część opcjonalną Przedmiotu Zamówienia, tj.: Zadanie nr 1 - Zakres gwarantowany – zaprojektowanie oraz budowę pod klucz instalacji fotowoltaicznej pn. PV Lubno III o mocy zainstalowanej do 48 MW, bez dostawy modułów i falowników, zgodnie z PFU [zakup i dostawa po stronie Zamawiającego oraz rozmieszczenie i instalacja po stronie Wykonawcy] – zakres podstawowy zamówienia – minimalna gwarantowana wielkość zamówienia, Zadanie nr 2 - Zakres opcjonalny – dostawa modułów fotowoltaicznych oraz falowników do miejsca Inwestycji [zgodnie z PFU]. Instalacja fotowoltaiczna pn. Lubno III musi zostać wykonana w taki sposób, aby posiadał status instalacji odnawialnego źródła energii zgodnie z przepisami ustawy z dnia 20 lutego 2015 r. o odnawialnych źródłach energii (t.j. Dz.U. z 2026 r. poz. 68 ze. zm.).
Interne Kennung: OFZ.ORK.PW.2103.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45251100 Bauarbeiten für Kraftwerke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45100000 Baureifmachung, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Projektowanie, dostawa i budowa pod klucz instalacji fotowoltaicznej pn. PV Lubno III o mocy zainstalowanej do 48 MW
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja zadania pn.: „Projektowanie, dostawa i budowa pod klucz instalacji fotowoltaicznej pn. PV Lubno III o mocy zainstalowanej do 48 MW”. Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji, zgodnie z art. 441 ust.1 uPZP. Przedmiot Zamówienia obejmuje kompleksowe wykonanie pod klucz robót budowlanych i elektrycznych oraz niezbędnych prac projektowych w zakresie budowy i dostawy instalacji fotowoltaicznych, w podziale na część gwarantowaną i część opcjonalną Przedmiotu Zamówienia, tj.: Zadanie nr 1 - Zakres gwarantowany – zaprojektowanie oraz budowę pod klucz instalacji fotowoltaicznej pn. PV Lubno III o mocy zainstalowanej do 48 MW, bez dostawy modułów i falowników, zgodnie z PFU [zakup i dostawa po stronie Zamawiającego oraz rozmieszczenie i instalacja po stronie Wykonawcy] – zakres podstawowy zamówienia – minimalna gwarantowana wielkość zamówienia, Zadanie nr 2 - Zakres opcjonalny – dostawa modułów fotowoltaicznych oraz falowników do miejsca Inwestycji [zgodnie z PFU]. Instalacja fotowoltaiczna pn. Lubno III musi zostać wykonana w taki sposób, aby posiadał status instalacji odnawialnego źródła energii zgodnie z przepisami ustawy z dnia 20 lutego 2015 r. o odnawialnych źródłach energii (t.j. Dz.U. z 2026 r. poz. 68 ze. zm.). Przedmiot Zamówienia obejmuje kompleksowe wykonanie pod klucz robót budowlanych i elektrycznych oraz niezbędnych prac projektowych w zakresie budowy i dostawy instalacji fotowoltaicznej pn. PV Lubno III o mocy zainstalowanej do 48 MW wraz ze stacją GPO, wraz z budową Przyłączy oraz pozostałą Infrastrukturą elektroenergetyczną i teletechniczną, a także przeprowadzenie wszelkich przewidzianych wymogami Zamawiającego, przepisami Prawa Właściwego i Operatora Systemu Dystrybucyjnego prac projektowych (projekty budowlane w tym dokumentacja zamienna, wykonawcza i powykonawcza), odbiorów i prób warunkujących rozruch i przekazanie Instalacji Fotowoltaicznych do eksploatacji. Realizacja Przedmiotu Umowy obejmuje wykonanie wszelkich zadań, zobowiązań wynikających z umów, decyzji, porozumień, uzgodnień, pozwoleń oraz warunków niezbędnych do uruchomienia Instalacji Fotowoltaicznej, a także przeprowadzenia wszelkich przewidzianych wymaganiami Zamawiającego, producentów Paneli Fotowoltaicznych i Operatora Systemu Dystrybucyjnego, Istniejących Pozwoleń, Pozwoleń Wykonawcy, przepisów Prawa Właściwego i Norm, odbiorów i prób wraz z uzyskaniem dla przedsięwzięcia brakujących Pozwoleń na budowę, Pozwolenia na Użytkowanie i przekazanie Instalacji Fotowoltaicznej do komercyjnej eksploatacji zgodnie z PFU, HRF, oraz Umową. Szczegółowy zakres prac zawiera PFU oraz projekt Umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen
Menge: 1 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadanie nr 2 - Zakres opcjonalny – dostawa modułów fotowoltaicznych oraz falowników do miejsca Inwestycji [zgodnie z PFU].