Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Vest- og Sydsjælland (DK022)
Land: Dänemark
Zusätzliche Informationen: Beredskabskøretøjerne omfattet af nærværende delaftale skal indgå i det daglige beredskabsarbejde på Brandstationen Slagelse Nord.