467218-2025 - Ergebnis
Belgien – Abfallcontainer und -körbe – Raamovereenkomst voor het leveren, plaatsen, onderhoud, herstel en reiniging van ondergrondse containers
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren, plaatsen, onderhoud, herstel en reiniging van ondergrondse containers
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren, plaatsen, onderhoud, herstel en reiniging van ondergrondse containers.
Interne Kennung: OC2025/001
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OC2025/001 - 1
Beschreibung: Leveren, plaatsen, onderhoud en herstel van ondergrondse containers
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: OC2025/001 - 2
Beschreibung: Reiniging van ondergrondse containers
Interne Kennung: 2
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste