See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWY PRODUKTÓW LECZNICZYCH DLA APTEKI ZAKŁADOWO – OKRĘGOWEJ ARESZTU ŚLEDCZEGO W BYDGOSZCZY znak sprawy PN/1/A/2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych dla Apteki Zakładowo Okręgowej Aresztu Śledczego w Bydgoszczy, z podziałem na 4 części: Część I – leki Część II substancje recepturowe Część III – antybiotyki Część IV – płyny infuzyjne i preparaty żywieniowe Szczegółowy opis zamówienia co do asortymentu i ilości wymieniony został w załączniku nr 3 do specyfikacji warunków zamówienia (który jednocześnie stanowi arkusz do sporządzenia wyceny), odpowiednio dla poszczególnych części postępowania – stanowiące integralną część niniejszej SWZ. Podane ilości są szacunkowym zapotrzebowaniem na okres 12 miesięcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do rezygnacji z zakupu części artykułów z braku zapotrzebowania na dany asortyment lub zmniejszenia zapotrzebowania.
Vorherige Bekanntmachung: 132634-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – leki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych dla Apteki Zakładowo Okręgowej Aresztu Śledczego w Bydgoszczy Szczegółowy opis zamówienia co do asortymentu i ilości wymieniony został w załączniku nr 3 do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia (który jednocześnie stanowi arkusz do sporządzenia wyceny), odpowiednio dla poszczególnych części postępowania – stanowiące integralną część niniejszej SWZ. Podane ilości są szacunkowym zapotrzebowaniem na okres 12 miesięcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do rezygnacji z zakupu części artykułów z braku zapotrzebowania na dany asortyment lub zmniejszenia zapotrzebowania
Los: LOT-0002
Titel: Część II substancje recepturowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych dla Apteki Zakładowo Okręgowej Aresztu Śledczego w Bydgoszczy. Szczegółowy opis zamówienia co do asortymentu i ilości wymieniony został w załączniku nr 3 do specyfikacji warunków zamówienia (który jednocześnie stanowi arkusz do sporządzenia wyceny), odpowiednio dla poszczególnych części postępowania – stanowiące integralną część SWZ. Podane ilości są szacunkowym zapotrzebowaniem na okres 12 miesięcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do rezygnacji z zakupu części artykułów z braku zapotrzebowania na dany asortyment lub zmniejszenia zapotrzebowania.
Los: LOT-0003
Titel: Część III – antybiotyki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych dla Apteki Zakładowo Okręgowej Aresztu Śledczego w Bydgoszczy Szczegółowy opis zamówienia co do asortymentu i ilości wymieniony został w załączniku nr 3 do specyfikacji warunków zamówienia (który jednocześnie stanowi arkusz do sporządzenia wyceny), odpowiednio dla poszczególnych części postępowania – stanowiące integralną część SWZ. Podane ilości są szacunkowym zapotrzebowaniem na okres 12 miesięcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do rezygnacji z zakupu części artykułów z braku zapotrzebowania na dany asortyment lub zmniejszenia zapotrzebowania
Los: LOT-0004
Titel: Część IV – płyny infuzyjne i preparaty żywieniowe