46728-2026 - Ergebnis
Polen – Teile für Aufzüge, Schrägaufzüge oder Rolltreppen – Dostawa części do urządzeń wyciągowych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW, nr grupy 292-9
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa części do urządzeń wyciągowych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW, nr grupy 292-9
BeschreibungPostępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. Zamówienie obejmuje dostawę części do urządzeń wyciągowych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SWZ. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Vorherige Bekanntmachung668857-2025
Interne Kennung702501234
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42419500 Teile für Aufzüge, Schrägaufzüge oder Rolltreppen
5. Los
LosLOT-0000
TitelDostawa części do urządzeń wyciągowych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW (1)
Beschreibungzadanie nr 13.13
Interne Kennung702501234 cz. 1
LosLOT-0001
TitelDostawa części do urządzeń wyciągowych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW (2)
BeschreibungZadania nr 3 i 7
Interne Kennung702501234 cz. 2
LosLOT-0002
TitelDostawa części do urządzeń wyciągowych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW (3)
BeschreibungZadanie nr 13.11
Interne Kennung702501234 cz. 3
LosLOT-0003
TitelDostawa części do urządzeń wyciągowych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW (4)
BeschreibungZadania nr 13.15, 13.16, 13.17
Interne Kennung702501234 cz. 4
LosLOT-0004
TitelDostawa części do urządzeń wyciągowych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW (5)
BeschreibungZadania nr 11, 12, 13.5, 13.6, 13.7, 13.8, 13.21
Interne Kennung702501234 cz. 5
LosLOT-0005
TitelDostawa części do urządzeń wyciągowych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW (6)
BeschreibungZadania nr 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13.1, 13.2, 13.3, 13.9, 13.10, 13.12, 13.14
Interne Kennung702501234 cz. 6