2. Verfahren
Verfahren
Titel: Expozice Hradu Kámen
Beschreibung: Předmětem zakázky je komplexní realizace a dodávka stálých expozic do objektu Hradu Kámen, pobočce Muzea Vysočiny Pelhřimov, příspěvkové organizace. Komplexní realizací a dodávkou stálých expozic se pro potřeby této veřejné zakázky rozumí zpracování dílenské dokumentace, výroba, dodávka, montáž a kompletace expozičního systému, včetně osvětlení, grafického a výtvarného řešení, AV techniky a náplní této AV techniky a následné zprovoznění a zregulování, včetně všech prvků a doplňků.
Interne Kennung: Expozice Hradu Kámen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: prodloužení termínu plnění z důvodů provedení i jiných dodávek, služeb než těch, které byly obsahem předmětu plnění nebo v případě vyloučení realizace některých dodávek, služeb nebo stavebních prací než těch, které byly obsahem předmětu plnění (změna předmětu plnění odůvodněná podle § 222 zákona), a to vždy o dobu, která je nezbytná a odůvodněna provedením změny předmětu plnění