See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Algemene Next Generation telecommunicatiediensten
Beschreibung: A.S.T.R.I.D. zal haar radiocommunicatiesysteem upgraden van een TETRA technologie naar een 4G/5G architectuur. De belangrijkste redenen voor deze evolutie situeren zich in de evoluerende noden van onze mission critical gebruikers naar data en video diensten. Om dit te realiseren heeft ASTRID het Next Generation Communication programma gestart. Dit programma is reeds aangekondigd via 2 (twee) vooraankondigingen. ASTRID heeft op 12 maart 2023 een vooraankondiging gepubliceerd om de leveranciersmarkt te informeren over het Next Generation Communication programma, met als doel deze ruim de tijd te geven om zich op een gedegen en gestructureerde manier voor te bereiden op de overheidsaanbestedingen die voortvloeien uit dit Next Generation Communication programma. Een geactualiseerde versie van deze vooraankondiging is gepubliceerd op 23 december 2024 en is terug te vinden als Bijlage A.1 “Vooraankondiging - Next Generation Mobile Communicatie“ en in de inhoudelijke aanpassingen die werden aangebracht op 14/07/2025 (Bijlage A.2) bij deze oproep tot kandidaatstelling. Bovendien werd er een uiteenzetting gegeven van het Next Generation Communication programma tijdens een Agoria Event op 28 maart 2024. De overheidsopdrachten “Mobile Network Operator” en “Algemene Next Generation Telecommunicatiediensten” zijn de volgende overheidsopdrachten die weldra gepubliceerd worden in het kader van het Next Generation Communication programma. De volgende overheidsopdrachten zijn reeds gepubliceerd: 1) T1 Overheidsopdracht “Dark Fibre as-a-service” 2) T2 Overheidsopdracht “Provincial Backbone” 3) T4.3 Overheidsopdracht “Site Safety” (reeds gegund) 4) T4.4 Overheidsopdracht “Stabiliteitsstudies & Verstevigingswerken” (reeds gegund) 5) T4.5 Overheidsopdracht “PSSS en Rectifiers” (reeds gegund) 6) T9 Overheidsopdracht “Cybersecurity” (reeds gegund) Deze overheidsaanbesteding betreft ‘Algemene Next Generation Telecommunicatiediensten”. De aanbesteding betreft drie verschillende types diensten: 1. Een rol als dienstverlener (Service Provider): Voor deze rol dient de opdrachtnemer diensten te verlenen via systemen. Deze rol omvat het leveren, integreren (in de zin van de rol van integrator van dienstverleners) en onderhouden van deze door deze opdracht bepaalde diensten en systemen. 2. Een rol van integrator van dienstverleners (Service Integrator): Voor deze rol dient de opdrachtnemer in te staan voor de “end-to-end" integratie van bijbehorende diensten die worden verleend door inschrijvers in andere overheidsopdrachten van het Next Generation Communication programma. 3. Een globale en operationele rol: Voor deze rol dient de opdrachtnemer de diensten te doen evolueren gedurende de hele looptijd van de overeenkomst en de gedeelde verantwoordelijkheid op zich te nemen voor de ondersteuning die aan de gebruikers van ASTRID wordt verleend...(zie documenten van de opdracht)
Interne Kennung: PPP0K6-1286/5141/E-A-2529
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72500000 Datenverarbeitungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: E-A-2529_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste