467303-2026 - Wettbewerb
Belgien – Feuerlöschfahrzeuge – Leveren van een snelle interventiewagen met hogedruksnijblustoestel en raamovereenkomst bijhorende onderhoudsovereenkomst
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLeveren van een snelle interventiewagen met hogedruksnijblustoestel en raamovereenkomst bijhorende onderhoudsovereenkomst
BeschreibungLeveren van een snelle interventiewagen met hogedruksnijblustoestel en raamovereenkomst bijhorende onderhoudsovereenkomst
Interne KennungPPP24H-45/6114/2026-BZA-0069
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144213 Feuerlöschfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2026-BZA-0069_1