See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 4/ZP/25 DOSTAWA MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH NA POTRZEBY MINISTERSTWA OBRONY NARODOWEJ – VIII CZĘŚCI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby MON – VIII części: 1) część I - medale pamiątkowe, plakiety herbowe i pinsy; 2) część II - statuetki szklane; 3) część III - długopisy i pióra; 4) część IV - flagi; 5) część V - opaski odblaskowe; 6) część VI - bluzy polarowe; 7) część VII - apteczki; 8) część VIII - cukierki „krówki” promocyjne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 2 do SWZ).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Medale pamiątkowe, plakiety herbowe i pinsy
Beschreibung: Dostawa materiałów promocyjnych - medale pamiątkowe, plakiety herbowe i pinsy - część 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 2 do SWZ)
Interne Kennung: część I
Haupteinstufung (cpv): 18512000 Münzen und Medaillen
Los: LOT-0002
Titel: Statuetki szklane
Beschreibung: Dostawa materiałów promocyjnych - statuetek szklanych - część 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: część II
Haupteinstufung (cpv): 39299000 Glaswaren
Los: LOT-0003
Titel: Długopisy i pióra
Beschreibung: Dostawa materiałów promocyjnych - długopisów i piór - część 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: część III
Haupteinstufung (cpv): 30192122 Füllfederhalter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30192121 Kugelschreiber
Los: LOT-0004
Titel: Flagi
Beschreibung: Dostawa materiałów promocyjnych - flag reprezentacyjnych Rzeczypospolitej Polskiej w pudełku z logo MON - część 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: część IV
Haupteinstufung (cpv): 35821000 Flaggen
Los: LOT-0005
Titel: Opaski odblaskowe
Beschreibung: Dostawa materiałów promocyjnych - opasek odblaskowych z napisem „Wojsko Polskie” i logo WP - część 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: część V
Los: LOT-0006
Titel: Bluzy polarowe
Beschreibung: Dostawa materiałów promocyjnych - bluz polarowych z napisem „Wojsko Polskie” - część 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: część VI
Haupteinstufung (cpv): 18230000 Diverse Oberbekleidung
Los: LOT-0007
Titel: Apteczki
Beschreibung: Dostawa materiałów promocyjnych - apteczek pierwszej pomocy z logo MON - część 7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: część VII
Los: LOT-0008
Titel: Cukierki „krówki” promocyjne
Beschreibung: Dostawa materiałów promocyjnych - cukierków „krówek” promocyjnych - część 8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: część VIII
Haupteinstufung (cpv): 15842300 Süßwaren