467322-2025 - Ergebnis
Tschechien – Werbe- und Marketingdienstleistungen – Zajištění kampaně Tři výjimečné příběhy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění kampaně Tři výjimečné příběhy
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je příprava koncepce a následná realizace videocyklu o třech dílech (pozn. závazný indikátor MZe) a zajištění jeho vysílání v celoplošném online TV kanále zaměřeného na představení a zvýšení informovanosti o režimech jakosti Chráněné zeměpisné označení (dále jen „CHZO”) a Chráněné označení původu (dále jen „CHOP”) a zemědělských produktů a potravin v nich zařazených.
Interne KennungNNO Tři výjimečné příběhy 2025
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungNNO Tři výjimečné příběhy