See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi polegającej na pełnieniu funkcji związanych z zarządzaniem, nadzorem obsługą i rozliczeniem umowy o Partnerstwie Publiczno-Prywatnym, w tym zapewnieniem nadzoru inwestorskiego nad realizacją budowy budynków mieszkalnych przy ul. Okrężnej w Żorach”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji Inwestora Zastępczego przy realizacji zadania pod nazwą „Budowa budynków mieszkalnych wielorodzinnych w Żorach przy ul. Okrężnej”. Przedmiot zamówienia obejmuje: Przedmiotem zamówienia jest powierzenie funkcji Inwestora Zastępczego w szczególności w zakresie nadzoru nad robotami budowlanymi oraz kontroli rozliczeń finansowych robót realizowanych w ramach umowy o partnerstwie publicznoprywatnym na zaprojektowanie, budowę, finansowanie i utrzymanie budynków mieszkalnych przy ul. Okrężnej w Żorach. Na ww. przedmiot zamówienia składa się w szczególności zakres rzeczowy obejmujący: 1) kompleksowe zarządzanie w imieniu i na rzecz Zamawiającego inwestycją obejmującą budowę budynków mieszkalnych przy ul. Okrężnej w Żorach polegające w szczególności na zapoznaniu się z dokumentacją projektowo-kosztorysową, nadzorze inwestorskim nad robotami budowlanymi w rozumieniu przepisów prawa budowlanego wraz z kontrolą rozliczeń (kontrola finansowa, ilościowa i jakościowa), w tym zastępowanie Zamawiającego (Podmiotu Publicznego) w całym procesie budowlanym w zakresie wynikającym z umowy o PPP; 2) pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją Inwestycji, w tym ustanowienie inspektorów nadzoru inwestorskiego wszystkich niezbędnych branż wynikających z Inwestycji, oraz realizacja obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa, a w szczególności ustawy Prawo budowlane, wiedzą techniczną, sztuką budowlaną oraz obowiązującymi normami; 3) dokumentowanie robót budowlanych przez cały okres procesu inwestycyjnego w tym w szczególności dokonywanie w dzienniku budowy wpisów stwierdzających wszystkie okoliczności mające znaczenie dla oceny właściwego wykonania i wyceny robót; 4) kontrola jakości wykonywanych robót budowlanych, w tym powiadamianie Wykonawcy o stwierdzonych wadach, określanie rodzaju i zakresu robót koniecznych do ich usunięcia oraz potwierdzanie usunięcia wad przez Wykonawcę; 5) udział w procedurze ustalenia wysokości wynagrodzenia Partnera Prywatnego.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71541000 Projektmanagement im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71540000 Bauverwaltungsleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP.271.6.1.2026