467358-2025 - Wettbewerb
Polen – Verschiedene medizinische Geräte und Produkte – DOSTAWA SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO DO ZABIEGÓW ABLACJI DLA SZPITALA POWIATOWEGO W RADOMSKU” spr.630/2025
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO DO ZABIEGÓW ABLACJI DLA SZPITALA POWIATOWEGO W RADOMSKU” spr.630/2025
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu jednorazowego do zabiegów ablacji dla Szpitala Powiatowego w Radomsku 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 1 część/ zadanie. 3. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w Załączniku Nr 1 do SWZ i do umowy – Formularz asortymentowo cenowy. Wymagane jest spełnienie wszystkich warunków zapisanych w formularzu asortymentowo - cenowym. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik Nr 5 do SWZ. 4. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 5. Wspólny Słownik Zamówień KOD: 33182300-2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET NR 1
Beschreibung: Elektrody referencyjne do systemu elektroanatomicznego,Elektroda ablacyjna niechłodzona ,Elektrody diagnostyczne dziesięciopolowe do zatoki wieńcowej o zmiennej krzywiźnie,Elektroda diagnostyczna do mapowania żył płucnych kompatybilna z użyczonym systemem elektroanatomicznym do mapowania serca 3D,Elektroda diagnostyczna do gęstego mapowania, wielopolowa kompatybilna z użyczonym systemem elektroanatomicznym do mapowania serca 3D,Igły do punkcji transseptalnej,Koszulki transseptalne o stałej krzywiźnie,Koszulka transseptalna sterowalna o zmiennej krzywiźnie, Dreny do elektrod irygowanych,Elektroda dypersyjna do generatora prądu ( 50 sztuk w opakowaniu ),Kabel/łącznik do elektrody diagnostycznej wielopolarnej do mapowania wysokiej rozdzielczości,Kable/łączniki do elektrod diagnostycznych i ablacyjnych kompatybilne z systemem elektrofizjologicznym, Dzierżawa systemu elektrofizjologicznegodo badań elektrofizjologicznych serca wraz z generatorem prądu RF i pompą chłodzącą,Najem systemu- elektroanatomicznego 3D do mapowania serca
Haupteinstufung (cpv): 33182300 Ausrüstung für Herzchirurgie