2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transport uczniów do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lesznowoli i osób niepełnosprawnych do placówek oświaty oraz zapewnienie opieki podczas przewozu w roku szkolnym 2025/2026. Zamówienie podzielone jest na 2 części.
Beschreibung: Transport uczniów do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lesznowoli i osób niepełnosprawnych do placówek oświaty oraz zapewnienie opieki podczas przewozu w roku szkolnym 2025/2026. Zamówienie podzielone jest na 2 części.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Transport uczniów do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Lesznowoli”.
Beschreibung: Liczba uczniów: 965 Ilość kilometrów do przejechania dziennie: 484 km Ilość tras do przejechania dziennie: 34
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Los: LOT-0005
Titel: „Transport 53 osób niepełnosprawnych"
Beschreibung: trasy: 1. Lesznowola - placówka oświaty: Pęchery ul. Chrobrego – powrót do miejsca zamieszkania - 1 niepełnosprawny na wózku inwalidzkim, transport indywidualny, 2. Wólka Kosowska - placówka oświaty: Warszawa ul. Bełska – powrót do miejsca zamieszkania – 1 niepełnosprawny, transport indywidualny, 3. Łazy, Magdalenka, Lesznowola – placówka oświaty: Piaseczno ul. Szpitalna – powrót do miejsca zamieszkania – 5 niepełnosprawnych, 4. Nowa Iwiczna – placówka oświaty: Pęchery ul. Chrobrego – powrót do miejsca zamieszkania – 4 niepełnosprawnych, 5. Nowa Wola, Lesznowola – placówka oświaty: Pęchery ul. Chrobrego – powrót do miejsca zamieszkania – 3 niepełnosprawnych, 6. Mysiadło – placówka oświaty: Piaseczno ul. na – powrót do miejsca zamieszkania – 3 niepełnosprawnych, 7. Stefanowo, Marysin, Mroków – placówka oświaty: Piaseczno ul. Szpitalna, Piaseczno ul. Reja – powrót do miejsca zamieszkania – 4 niepełnosprawnych, 8. Nowa Iwiczna – placówka oświaty: Pęchery ul. Chrobrego – powrót do miejsca zamieszkania – 4 niepełnosprawnych, 9. Mroków, Wólka Kosowska, Łazy, Nowa Wola – placówka oświaty: Zalesie Dolne ul. Modrzewiowa – powrót do miejsca zamieszkania – 4 niepełnosprawnych, 10. Łoziska, Nowa Iwiczna, Zamienie – placówka oświaty: Piaseczno ul. Szpitalna – powrót do miejsca zamieszkania – 4 niepełnosprawnych, 11. Zgorzała, Mysiadło– placówka oświaty: Nowa Wola ul. Postępu, Piaseczno ul. Świętojańska – 3 niepełnosprawnych, 12. Łazy, Mroków, Wola Mrokowska – placówka oświaty: Pęchery ul. Chrobrego, Nowa Wola ul. Postępu – powrót do miejsca zamieszkania – 3 niepełnosprawnych, 13. Lesznowola, Nowa Wola – placówka oświaty: Lesznowola ul. Szkolna, Piaseczno ul. Szpitalna – powrót do miejsca zamieszkania – 4 niepełnosprawnych, 14. Mysiadło – placówka oświaty: Pęchery ul. Chrobrego, Piaseczno ul. Modrzewiowa – powrót do miejsca zamieszkania – 2 niepełnosprawnych w tym 1 niepełnosprawny na wózku inwalidzkim, 15. Mroków, Łazy, Lesznowola – placówka oświaty: Warszawa ul. Elektoralna, Warszawa ul. Madalińskiego, Warszawa ul. Ożarowska, Warszawa ul. Głogowa – powrót do miejsca zamieszkania – 4 niepełnosprawnych, 16. Nowa Iwiczna, Nowa Wola – placówka oświaty: Warszawa ul. Rzymowskiego, Warszawa ul. Marynarska, Warszawa ul. Św. Bonifacego, Warszawa ul. Wernyhory – powrót do miejsca zamieszkania – 4 niepełnosprawnych.
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)