2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fiscale Monitor (onderzoek)
Beschreibung: De opdracht betreft het uitvoeren van de Fiscale Monitor en de Douane Monitor: terugkerend onderzoek naar de houding en ervaringen van burgers en bedrijven ten aanzien van de Belastingdienst en Douane, ten behoeve van drie directoraten-generaal; voor meer informatie zie de aanbestedingsdocumenten De geraamde waarde exclusief btw is € 985.525. De maximale waarde exclusief btw is € 1.095.028
Interne Kennung: IUC25-663
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79320000 Meinungsumfragen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79300000 Markt- und Wirtschaftsforschung; Umfragen und Statistiken
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst heeft een looptijd van twee jaar met de optie tot tweemaal verlengen met één jaar (2+1+1), en kent een herzieningsclausule voor Douane (€ 50.000 inclusief btw) en een jaarlijkse indexeringsclausule (CBS-index, vanaf 1 januari 2028).