467478-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten für Abwasserrohre – Renowacja bezwykopowa burstlining kanału sanitarnego DN 500 ul. Dojlidy Fabryczne w Białymstoku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRenowacja bezwykopowa burstlining kanału sanitarnego DN 500 ul. Dojlidy Fabryczne w Białymstoku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest renowacja bezwykopowa metodą burstlining przy zachowaniu przynajmniej istniejącej średnicy kanalizacji sanitarnej DN 500 ul. Dojlidy Fabryczne w Białymstoku - ok. 235 mb DN 500, ok 34mb DN250
Interne KennungRZ/RI/DS/69/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232410 Kanalisationsarbeiten, 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest renowacja bezwykopowa metodą burstlining przy zachowaniu przynajmniej istniejącej średnicy kanalizacji sanitarnej DN 500 ul. Dojlidy Fabryczne w Białymstoku - ok. 235 mb DN 500, ok 34mb DN250. Zakres renowacji został zaznaczony na grafice stanowiącej załącznik nr 7 do SWZ.
Interne KennungRenowacja bezwykopowa burstlining kanału sanitarnego DN 500 ul. Dojlidy Fabryczne w Białymstoku