2. Verfahren
Verfahren
Titel: Software Broker
Beschreibung: Het doel van deze Aanbesteding is: Het doel van deze aanbesteding is een raamovereenkomst aan te gaan met één Softwarebroker voor de levering van software-licenties. Om dit te realiseren voert de aanbestedende dienst bij deze inkoop een openbare procedure uit conform de Aanbestedingswet 2012, laatstelijk gewijzigd per 1 juli 2016. De procedure wordt volledig elektronisch uitgevoerd. De raming van de opdrachten gedurende de gehele looptijd van de raamovereenkomst, inclusief alle verlengingsopties, bedraagt € 73.000.000,00 exclusief btw. Naast deze raming hanteert de aanbestedende dienst een geschatte indexatie en een onzekerheidsfactor van in totaal 5% per jaar onder meer vanwege recente marktontwikkelingen, fluctuaties in vervangingsbehoefte en mogelijke technologische – en/of softwareontwikkelingen. Daarmee komt de geschatte waarde van de opdracht op € 119.910.000,00. De genoemde raming vormt geen afnamegarantie. Zie offerteaanvraag 2.4.
Interne Kennung: I&A nummer: 2026-0024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het doel van deze Aanbesteding is: Het doel van deze aanbesteding is een raamovereenkomst aan te gaan met één Softwarebroker voor de levering van software-licenties. Om dit te realiseren voert de aanbestedende dienst bij deze inkoop een openbare procedure uit conform de Aanbestedingswet 2012, laatstelijk gewijzigd per 1 juli 2016. De procedure wordt volledig elektronisch uitgevoerd. Zie offerteaanvraag. De raming van de opdrachten gedurende de gehele looptijd van de raamovereenkomst, inclusief alle verlengingsopties, bedraagt € 73.000.000,00 exclusief btw. Naast deze raming hanteert de aanbestedende dienst een geschatte indexatie en een onzekerheidsfactor van in totaal 5% per jaar onder meer vanwege recente marktontwikkelingen, fluctuaties in vervangingsbehoefte en mogelijke technologische – en/of softwareontwikkelingen. Daarmee komt de geschatte waarde van de opdracht op € 119.910.000,00. De genoemde raming vormt geen afnamegarantie. Zie offerteaanvraag 2.4.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De aanbestedende dienst heeft de optie om de raamovereenkomst te verlengen, zie omschrijving bij verlening. Zie tevens de offerteaanvraag met bijlagen.
467494-2026 - Competition
Netherlands – Software package and information systems – Software Broker
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Software Broker
Internal identifier: I&A nummer: 2026-0024
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: