See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku dla całego szpitala i Oddziału Neonatologicznego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w formularzu asortymentowo – cenowym - załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy- załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: 14/26/ZP/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33172000 Ausrüstung für Anästhesie und Reanimation, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET Nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33170000 Anästhesie und Reanimation, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET Nr 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET Nr 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET Nr 4
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET Nr 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET Nr 6
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET Nr 7
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET Nr 8
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET Nr 9
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET Nr 10
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET Nr 11
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET Nr 12
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET Nr 13
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET Nr 14
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET Nr 15
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET Nr 16
Los: LOT-0017
Titel: PAKIET Nr 17
Los: LOT-0018
Titel: PAKIET Nr 18
Los: LOT-0019
Titel: PAKIET Nr 19
Los: LOT-0020
Titel: PAKIET Nr 20
Los: LOT-0021
Titel: PAKIET Nr 21
Los: LOT-0022
Titel: PAKIET Nr 22
Los: LOT-0023
Titel: PAKIET Nr 23
Los: LOT-0024
Titel: PAKIET Nr 24
Los: LOT-0025
Titel: PAKIET Nr 25
Los: LOT-0026
Titel: PAKIET Nr 26
Los: LOT-0027
Titel: PAKIET Nr 27
Los: LOT-0028
Titel: PAKIET Nr 28
Los: LOT-0029
Titel: PAKIET Nr 29
Los: LOT-0030
Titel: PAKIET Nr 30
Los: LOT-0031
Titel: PAKIET Nr 31
Los: LOT-0032
Titel: PAKIET Nr 32
Los: LOT-0033
Titel: PAKIET Nr 33
Los: LOT-0034
Titel: PAKIET Nr 34
Los: LOT-0035
Titel: PAKIET Nr 35
Los: LOT-0036
Titel: PAKIET Nr 36
Los: LOT-0037
Titel: PAKIET Nr 37
Los: LOT-0038
Titel: PAKIET Nr 38
Los: LOT-0039
Titel: PAKIET Nr 39
Los: LOT-0040
Titel: PAKIET Nr 40
Los: LOT-0041
Titel: PAKIET Nr 41
Los: LOT-0042
Titel: PAKIET Nr 42
Los: LOT-0043
Titel: PAKIET Nr 43
Los: LOT-0044
Titel: PAKIET Nr 44
Los: LOT-0045
Titel: PAKIET Nr 45
Los: LOT-0046
Titel: PAKIET Nr 46
Los: LOT-0047
Titel: PAKIET Nr 47
Los: LOT-0048
Titel: PAKIET Nr 48