See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jongerenwerk Geldrop-Mierlo 2027 e.v.
Beschreibung: De gemeente Geldrop‑Mierlo nodigt marktpartijen uit voor het leveren van dienstverlening jongerenwerk gericht op een toekomstgerichte en integrale aanpak voor jongeren binnen de gemeente. Met deze aanbesteding beoogt de gemeente bij te dragen aan een gezonde, veilige en veerkrachtige ontwikkeling van jongeren. De opdracht richt zich op het bevorderen van ontwikkeling, het vroegtijdig signaleren en voorkomen van problematiek en het bieden van passende ondersteuning en begeleiding aan jongeren in kwetsbare situaties. De dienstverlening levert een bijdrage aan een samenhangende preventieve, signalerende en interveniërende aanpak. De uitvoering vraagt om een doelgerichte, flexibele en adaptieve werkwijze, waarbij samenwerking met partners in het sociaal‑ en veiligheidsdomein een randvoorwaarde vormt. De overeenkomst die uit deze aanbesteding voortvloeit, versterkt de verbinding tussen deze domeinen en de daarin actieve ketenpartners. Geïnteresseerde partijen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen en daarmee bij te dragen aan de verdere ontwikkeling en ondersteuning van jongeren in de gemeente Geldrop‑Mierlo.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De gemeente organiseert een aanbestedingsprocedure, een procedure voor sociale en andere specifieke diensten (artikel 2.38 Aanbestedingswet 2012). De potentiële opdrachtnemer dient zijn inschrijving uiterlijk in overeenkomstig de datum en het tijdstip zoals vermeld in de planning van het aanbestedingsplatform. Na dit tijdstip neemt de inkopende organisatie geen inschrijvingen meer aan. De potentiële opdrachtnemer moet de volgende regels volgen. Doet hij dat niet, dan wijst de inkopende organisatie zijn inschrijving af. • Indienen via het juiste platform De potentiële opdrachtnemer moet de inschrijving indienen via het aangegeven elektronische aanbestedingsplatform. Andere manieren, zoals post of e-mail, zijn niet toegestaan. • Op tijd indienen De potentiële opdrachtnemer is zelf verantwoordelijk voor tijdige en volledige indiening. Dien niet op het laatste moment in. Technische storingen zijn het risico van de potentiële opdrachtnemer. Bij problemen moet hij deze direct melden bij het platform én de contactpersoon van de inkopende organisatie. • Volledig indienen Alle verplichte documenten en bewijsstukken moeten zijn bijgevoegd zoals aangegeven in dit inkoopdocument. In Bijlage 1: ‘Aan te leveren documenten/bewijsmiddelen’ staat een checklist. Genoemde termijnen in dit document zijn de eerste leidraad. Ten alle tijden zijn de termijnen en planning in het elektronische aanbestedingsplatform leidend. Beoordeling van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming en inschrijvingen De inkopende organisatie beoordeelt alleen inschrijvingen die op tijd, volledig en correct zijn ingediend. Een verzoek of inschrijving moet: • volledig zijn: alle documenten zijn aanwezig; • rechtsgeldig zijn: ondertekend door een bevoegde persoon; • digitaal als scan zijn ingediend; • bij controle als origineel getoond kunnen worden; Daarna volgt de beoordeling in stappen: Stap 1: Controle op uitsluitingsgronden De inkopende organisatie controleert of uitsluitingsgronden gelden. Is dat zo, of is bewijs onjuist of onvolledig? Dan legt de inkopende organisatie de inschrijving terzijde als sprake is van een verplichte uitsluitingsgrond. Als sprake is van een facultatieve uitsluitingsgrond kan de inkopende organisatie de inschrijving terzijde leggen. Stap 2: Controle op geschiktheidseisen De potentiële opdrachtnemer verklaart door inschrijving te voldoen aan de gestelde geschiktheidseisen. De inkopende organisatie controleert dit na de voorlopige gunning. De potentiële opdrachtnemer is verplicht aan deze controle mee te werken. Indien bij deze controle blijkt dat niet wordt voldaan aan één of meerdere geschiktheidseisen, of indien de potentiële opdrachtnemer niet meewerkt aan de controle, wordt de voorlopige gunning ingetrokken en komt de volgende inschrijver in de rangorde voor gunning in aanmerking, na uitvoering van dezelfde controle. Stap 3: Controle op uitvoeringseisen De potentiële opdrachtnemer moet akkoord gaan met de uitvoeringseisen uit de overeenkomst. De inkopende organisatie kan controleren of hij ze echt kan uitvoeren. De potentiële opdrachtnemer moet aan die controle meewerken. Voldoet hij niet of werkt hij niet mee? Dan kan afwijzing volgen. Stap 4: Beoordeling gunningscriteria De inkopende organisatie beoordeelt de inschrijvingen met de gunningscriteria uit hoofdstuk 4 op de daar beschreven criteria, eisen en volgende beschreven procedure. De opdracht wordt gegund aan de economisch meest voordelige inschrijving op basis van de beste prijs kwaliteitverhouding. Voor deze opdracht geldt een vaste prijs, waardoor uitsluitend de kwaliteit van de inschrijving wordt beoordeeld. De andere inschrijvers wijst de inkopende organisatie af.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000