2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderwijsroute mbo en hbo
Beschreibung: De Wet inburgering 2021 is op 1 januari 2022 inwerking getreden. De wet geeft gemeenten een sleutelrol om inburgeraars mee te laten doen in de samenleving. Gemeenten hebben de wettelijke plicht om statushouders een tijdig inburgeringsaanbod te kunnen aanbieden. De onderwijsroute is een van de leerroutes voor statushouders. De onderwijsroute bestaat uit een taalschakeltraject waarin de statushouder de Nederlandse taal leert op minimaal niveau B1, en tegelijkertijd zo goed mogelijk wordt voorbereid op de instroom in het mbo niveau 2, 3, of 4 of hbo. gemiddeld op basis van eerdere jaren: onderwijsroute mbo 85 statushouders en onderwijsroute hbo 16 statushouders per jaar.
Interne Kennung: 24.GZ.070
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De Gemeente Zwolle maakt gebruik van de aanbestedingsprocedure voor sociale en andere specifieke diensten (SAS-procedure). Gunning vindt plaats aan de Inschrijver met de economisch meest voordelige Inschrijving op basis van de Beste Prijs/Kwaliteit Verhouding (BPKV). Gunning vindt plaats aan de Inschrijver met de economisch meest voordelige Inschrijving op basis van de Beste Prijs/Kwaliteit Verhouding (BPKV).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Onderwijsroute mbo
Beschreibung: De onderwijsroute bestaat uit een taalschakeltraject waarin de statushouder de Nederlandse taal leert op minimaal niveau B1, en tegelijkertijd zo goed mogelijk wordt voorbereid op de instroom in het mbo niveau 2, 3, of 4. gemiddeld op basis van eerdere jaren: onderwijsroute mbo 85 statushouders per jaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging van de raamovereenkomst.
Los: LOT-0002
Titel: Onderwijsroute hbo
Beschreibung: De onderwijsroute bestaat uit een taalschakeltraject waarin de statushouder de Nederlandse taal leert op minimaal niveau B1, en tegelijkertijd zo goed mogelijk wordt voorbereid op de instroom in het hbo. gemiddeld op basis van eerdere jaren: onderwijsroute hbo 16 statushouders per jaar.
Interne Kennung: 2
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 24.GZ.070
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging van de raamovereenkomst.
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2