467548-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinsoftwarepaket – Dostawa oprogramowania wraz z akcesoriami do prowadzenia ćwiczeń z przedmiotu fizjologia z elementami fizjologii klinicznej dla Wydziału Medycznego UW.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa oprogramowania wraz z akcesoriami do prowadzenia ćwiczeń z przedmiotu fizjologia z elementami fizjologii klinicznej dla Wydziału Medycznego UW.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania wraz z akcesoriami do prowadzenia ćwiczeń z przedmiotu fizjologia z elementami fizjologii klinicznej dla Wydziału Medycznego UW.
Interne KennungPOUZ-361/116/2025/WB
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.)
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść nr 1: Dostawa oprogramowania wraz z akcesoriami do prowadzenia ćwiczeń z przedmiotu fizjologia z elementami fizjologii klinicznej dla Wydziału Medycznego UW.
Interne Kennungczęść nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket, 33120000 Aufzeichnungssysteme und Untersuchungsgeräte, 33124100 Diagnostikausrüstung, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte, 33793000 Glaswaren für Laboratorien, 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung, 33124100 Diagnostikausrüstung