See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van schoonmaakdiensten en andere facilitaire diensten
Beschreibung: De raamovereenkomst is een overheidsopdracht voor diensten en betreft het leveren van schoonmaakdiensten en andere facilitaire diensten aan het Vlaams Parlement
Interne Kennung: B113_023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001