467584-2026 - Wettbewerb
Polen – Varia – Dostawa produktów leczniczych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa produktów leczniczych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa różnych produktów leczniczych
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 1 do umowy
LosLOT-0002
Titelczęść 2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 2 do umowy
LosLOT-0003
Titelczęść 3
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 3 do umowy
LosLOT-0004
Titelczęść 4
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 4 do umowy
LosLOT-0005
Titelczęść 5
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 5 do umowy
LosLOT-0006
Titelczęść 6
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 6 do umowy
LosLOT-0007
Titelczęść 7
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 7 do umowy
LosLOT-0008
Titelczęść 8
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 8 do umowy
LosLOT-0009
Titelczęść 9
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 9 do umowy
LosLOT-0010
Titelczęść 10
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 10 do umowy
LosLOT-0011
Titelczęść 11
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 11 do umowy
LosLOT-0012
Titelczęść 12
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 12 do umowy
LosLOT-0013
Titelczęść 13
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 13 do umowy
LosLOT-0014
Titelczęść 14
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 14 do umowy
LosLOT-0015
Titelczęść 15
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 15 do umowy
LosLOT-0016
Titelczęść 16
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 16 do umowy
LosLOT-0017
Titelczęść 17
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 17 do umowy
LosLOT-0018
Titelczęść 18
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 18 do umowy
LosLOT-0019
Titelczęść 19
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 19 do umowy
LosLOT-0020
Titelczęść 20
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 20 do umowy
LosLOT-0021
Titelczęść 21
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 21 do umowy
LosLOT-0022
Titelczęść 22
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 22 do umowy
LosLOT-0023
Titelczęść 23
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 23 do umowy
LosLOT-0024
Titelczęść 24
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 24 do umowy
LosLOT-0025
Titelczęść 25
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 25 do umowy
LosLOT-0026
Titelczęść 26
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 26 do umowy
LosLOT-0027
Titelczęść 27
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 27 do umowy
LosLOT-0028
Titelczęść 28
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 28 do umowy
LosLOT-0029
Titelczęść 29
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 29 do umowy
LosLOT-0030
Titelczęść 30
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 30 do umowy
LosLOT-0031
Titelczęść 31
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 31 do umowy
LosLOT-0032
Titelczęść 32
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 32 do umowy
LosLOT-0033
Titelczęść 33
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 33 do umowy
LosLOT-0034
Titelczęść 34
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 34 do umowy
LosLOT-0035
Titelczęść 35
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 35 do umowy
LosLOT-0036
Titelczęść 36
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 36 do umowy
LosLOT-0037
Titelczęść 37
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 37 do umowy
LosLOT-0038
Titelczęść 38
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 38 do umowy
LosLOT-0039
Titelczęść 39
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 39 do umowy
LosLOT-0040
Titelczęść 40
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 40 do umowy
LosLOT-0041
Titelczęść 41
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 41 do umowy
LosLOT-0042
Titelczęść 42
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 42 do umowy
LosLOT-0043
Titelczęść 43
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 43 do umowy
LosLOT-0044
Titelczęść 44
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 44 do umowy
LosLOT-0045
Titelczęść 45
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 45 do umowy
LosLOT-0046
Titelczęść 46
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 46 do umowy
LosLOT-0047
Titelczęść 47
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 47 do umowy
LosLOT-0048
Titelczęść 48
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych opisanych w załączniku nr 48 do umowy