See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych do zabiegów ortopedycznych (ZP-71/2026)
Beschreibung: Dostawa wyrobów medycznych do zabiegów ortopedycznych dla Szpitala Bielańskiego w Warszawie
Interne Kennung: ZP-71/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Ze względu na ryzyko niezapewnienia ciągłości umów w zakresie przedmiotowych wyrobów medycznych oraz ciągłości pracy na Oddziale Urazowo-ortopedycznym wskazane jest skrócenie terminu na składanie ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate, 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten, 33141700 Orthopädische Ausstattung, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 – Implanty do Artroskopii 1
Beschreibung: Implanty do Artroskopii 1
Interne Kennung: Pakiet 1 – Implanty do Artroskopii 1
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen, 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten, 33141700 Orthopädische Ausstattung, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 – ARTROSKOPIA BARKU 2
Beschreibung: ARTROSKOPIA BARKU 2
Interne Kennung: Pakiet 2 – ARTROSKOPIA BARKU 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 – SYSTEM REGENERACJI CHRZĄSTKI I PRP
Beschreibung: SYSTEM REGENERACJI CHRZĄSTKI I PRP
Interne Kennung: Pakiet 3 – SYSTEM REGENERACJI CHRZĄSTKI I PRP
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 – IMPLANTY DO OSTEOTOMII 2
Beschreibung: IMPLANTY DO OSTEOTOMII 2
Interne Kennung: Pakiet 4 – IMPLANTY DO OSTEOTOMII 2
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 – CHIRURGIA RĘKI 1
Beschreibung: CHIRURGIA RĘKI 1
Interne Kennung: Pakiet 5 – CHIRURGIA RĘKI 1
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 – PŁYTKI DO ZŁAMAŃ KOŃCZYNY GÓRNEJ
Beschreibung: PŁYTKI DO ZŁAMAŃ KOŃCZYNY GÓRNEJ
Interne Kennung: Pakiet 6 – PŁYTKI DO ZŁAMAŃ KOŃCZYNY GÓRNEJ
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 – PŁYTY LCP DO ZŁAMAŃ KOŃCZYNY DOLNEJ
Beschreibung: PŁYTY LCP DO ZŁAMAŃ KOŃCZYNY DOLNEJ
Interne Kennung: Pakiet 7 – PŁYTY LCP DO ZŁAMAŃ KOŃCZYNY DOLNEJ
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 – ŚRUBY KANIULOWANE
Beschreibung: ŚRUBY KANIULOWANE
Interne Kennung: Pakiet 8 – ŚRUBY KANIULOWANE
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 – STABILIZATOR ZEWNĘTRZNY DUŻY
Beschreibung: STABILIZATOR ZEWNĘTRZNY DUŻY
Interne Kennung: Pakiet 9 – STABILIZATOR ZEWNĘTRZNY DUŻY
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 – GWOŹDZIE ŚRÓDSZPIKOWE 2
Beschreibung: GWOŹDZIE ŚRÓDSZPIKOWE 2
Interne Kennung: Pakiet 10 – GWOŹDZIE ŚRÓDSZPIKOWE 2
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 – ŚRUBY DO ZESPOLEŃ
Beschreibung: ŚRUBY DO ZESPOLEŃ
Interne Kennung: Pakiet 11 – ŚRUBY DO ZESPOLEŃ
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 – Implanty do zabiegów artroskopowych
Beschreibung: Implanty do zabiegów artroskopowych
Interne Kennung: Pakiet 12 – Implanty do zabiegów artroskopowych
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 – PROTEZA BARKU
Beschreibung: PROTEZA BARKU
Interne Kennung: Pakiet 13 – PROTEZA BARKU