See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych i wojewódzkich w sezonie zimowym 2023/2024 przez Zarząd Dróg Powiatowych w Oleśnicy - zadanie nr 13
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn. „Zimowe utrzymanie dróg powiatowych i wojewódzkich w sezonie zimowym 2023/2024 zwane dalej „ZUD” przez Zarząd Dróg Powiatowych w Oleśnicy”. 2.Zakres przedmiotu zamówienia do wykonania obejmuje świadczenie usług w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych i wojewódzkich dla Zarządu Dróg Powiatowych w Oleśnicy na terenie powiatu oleśnickiego. 3. Wykonawca zobowiązuje się każdorazowo do podstawiania sprzętu wraz z jego obsługą na telefoniczne wezwanie, potwierdzone w formie pisemnej na karcie pracy, na wskazaną godzinę, nie później jednak niż w ciągu 60 minut od wezwania. ZADANIE 13 1.Zimowe utrzymanie dróg powiatowych i wojewódzkich w sezonie zimowym 2023/2024 przez Zarząd Dróg Powiatowych w Oleśnicy polegające na odśnieżaniu wraz z likwidacją śliskości, samym odśnieżaniu lub samej likwidacji śliskości, z podziałem na n/w zadania, w ilościach wyjazdów podanych w poszczególnych zadaniach. Ostateczne wynagrodzenie dla Wykonawcy ustalone będzie jako iloczyn oferowanej ceny jednostkowej i faktycznie wykonanej ilości usług. Rozliczenie finansowe odbywać się będzie na podstawie faktury lub rachunku wystawionego przez Wykonawcę nie częściej niż raz w miesiącu. Wykonawca powinien prowadzić rejestr prowadzonych prac z wyszczególnieniem dnia, godziny rozpoczęcia i zakończenia prac, lokalizacji, rodzaju wykonanych prac. Mieszankę piasku i soli o stężeniu wymaganym dla danego zadania zapewnia Wykonawca. ZADANIE NR 13 Miasto Syców – drogi wojewódzkie. Odśnieżanie mechaniczne chodników i ścieżek rowerowych, wspomagane ręcznym, likwidacja śliskości na chodnikach i ścieżkach rowerowych poprzez użycie mieszanki piasku i soli o stężeniu 10%, wg poniższego wykazu dróg i ulic. Czas na wykonanie prac do 5 godzin od momentu uzyskania akceptacji Zamawiającego lub zlecenia przez Zamawiającego rozpoczęcia prac przez Wykonawcę. Czas reakcji do jednej godziny od otrzymania zlecenia lub akceptacji Zamawiającego. Wykaz dróg i ulic: - droga wojewódzka nr 439: Nowy Dwór, - droga wojewódzka nr 449: ul. Szosa Kępińska, ul. Kępińska, ul. Kaliska. Maksymalna ilość usług: wyjazdy w ilości do 60 (20 odśnieżanie i posypywanie 20 samo posypywanie 20 samo odśnieżanie).
Interne Kennung: ZDP-DZP.272.1.14.2023.MM-B
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001