2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru servicii manipulare-stivuire lemn rotund pe specii si sortimente in platforma primara si depozite - DS Bacau
Beschreibung: Achiziționarea de servicii de sortare, manipulare, stivuire si formarea loturilor din lemn fasonat provenit din partizi exploatate cu forte proprii la toate ocoalele silvice din cadrul Direcției Silvice Bacău respectiv: Bacău, Căiuți, Ciobănuș, Comănești, Dărmănești, Fântânele, Livezi, M. Cașin, Moinești, Oituz, Sascut, Tg. Ocna, Traian și Zeletin.
Interne Kennung: 6681/26.06.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63100000 Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bacau
Beschreibung: Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Caiuti
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Ciobanus
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Comanesti
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Darmanesti
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Fantanele
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Livezi
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: M. Casin
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Moinesti
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Oituz
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Sascut
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Tg. Ocna
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Traian
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Zeletin
Interne Kennung: 14