2. Verfahren
Verfahren
Titel: Magazyny energii dla istniejących instalacji fotowoltaicznych na terenie Gminy Jodłownik
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. „Magazyny energii dla istniejących instalacji fotowoltaicznych na terenie Gminy Jodłownik”, polegającego na: zaprojektowaniu, uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, dostarczeniu i wykonaniu (zamontowaniu) na terenie Gminy Jodłownik: a) 54 zestawów magazynów energii z falownikiem hybrydowym na budynkach mieszkalnych („użytkownicy”, „beneficjenci”), b) 12 zestawów magazynów energii z falownikiem hybrydowym na budynkach użyteczności publicznej
Interne Kennung: IZP.271.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen, Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31422000 Batteriesätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. „Magazyny energii dla istniejących instalacji fotowoltaicznych na terenie Gminy Jodłownik”, polegającego na: zaprojektowaniu, uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, dostarczeniu i wykonaniu (zamontowaniu) na terenie Gminy Jodłownik: a) 54 zestawów magazynów energii z falownikiem hybrydowym na budynkach mieszkalnych („użytkownicy”, „beneficjenci”), b) 12 zestawów magazynów energii z falownikiem hybrydowym na budynkach użyteczności publicznej 4.2. Szczegółowy zakres wytycznych projektowych, wykonawczych oraz zakres wymogów technicznych został określony w załącznikach nr: a. Program Funkcjonalno Użytkowy (dalej „PFU”) magazyny energii (zał. 11 do SWZ)
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Menge: 66 Stück