2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych miasta Gubina”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na zagospodarowaniu niesegregowanych (zmieszanych odpadów komunalnych) i segregowanych odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości niezamieszkałych miasta Gubina w instalacji komunalnej lub instalacji odzysku i unieszkodliwiania odpadów.
Interne Kennung: WGS.271.22026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: WGS.271.2.2026
Menge: 1 911 000 Kilogramm