46768-2026 - Ergebnis
Belgien – Diverse Nahrungsmittel – Raamovereenkomst voor de levering (aankoop via afhaling) van voedings- en winkelwaren voor de sociale kruidenier Antenne voor een periode van maximum 4 jaar
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst voor de levering (aankoop via afhaling) van voedings- en winkelwaren voor de sociale kruidenier Antenne voor een periode van maximum 4 jaar
BeschreibungDe opdracht betreft de levering (aankoop via afhaling) van voedings- en winkelwaren voor de sociale kruidenier Antenne. Door middel van de opdracht wordt een samenwerking aangegaan met een ondernemer die de afhaling van voedings- en winkelwaren mogelijk maakt in zijn winkels (=afhaalpunten). Om de opdrachtdocumenten te kunnen downloaden wordt u gevraagd een e-mailadres op te geven. Op dit e-mailadres zal alle eventuele communicatie gevoerd worden tijdens de plaatsingsprocedure, zoals daar zijn de eventuele vragen en antwoorden, ontbrekende pagina's of documenten,... Het is in uw belang dat u de opdrachtdocumenten via de link vermeld in het publicatiebericht downloadt en een geldig e-mailadres opgeeft.
Interne KennungPPP03T-8364/6057/5100.L.003
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung5100.L.003_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142500 Eier, 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst, 03212100 Kartoffeln/Erdäpfel, 03212211 Linsen, 03212212 Kichererbsen, 03220000 Gemüse, Obst und Schalenfrüchte, 03221000 Gemüse, 03221113 Zwiebeln, 03221230 Paprika, 03221240 Tomaten/Paradeiser, 03221250 Zucchini, 03221270 Gurken, 03222111 Bananen, 03222114 Datteln, 03222115 Rosinen, 03222210 Zitronen, 03222220 Orangen, 03222321 Äpfel, 03222322 Birnen, 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse, 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile, 15240000 Fischkonserven oder Dosenfisch und anders zubereiteter oder haltbar gemachter Fisch, 15241800 Zubereitungen aus paniertem Fisch, 15320000 Frucht- und Gemüsesäfte, 15321100 Orangensaft, 15321600 Apfelsaft, 15331130 Bohnen, Erbsen, Paprika, Tomaten/Paradeiser und anderes Gemüse, 15331133 Halbe Erbsen, 15331134 Verarbeitete Tomaten/Paradeiser, 15331170 Tiefgekühltes Gemüse, 15331400 Gemüsekonserven und/oder Dosengemüse, 15331410 Bohnen in Tomatensoße/Paradeisersoße, 15331411 Gebackene Bohnen in Tomatensoße/Paradeisersoße, 15331420 Tomatenkonserven/Paradeiserkonserven, 15331423 Dosentomaten/Dosenparadeiser, 15331425 Tomatenmark/Paradeisermark, 15331427 Konzentriertes Tomatenmark/Paradeisermark, 15331460 Gemüsekonserven, 15331462 Erbsen in Dosen, 15332200 Konfitüren und Marmeladen; Fruchtgelees; Frucht- oder Nussmuse und -pasten, 15332419 Sultaninen, 15411100 Pflanzenöle, 15411110 Olivenöl, 15431100 Margarine, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15511300 Magermilch, 15511400 Teilentrahmte Milch, 15511500 Vollmilch, 15512000 Rahm, 15530000 Butter, 15540000 Käse, 15612000 Getreidemehl oder pflanzliches Mehl und zugehörige Erzeugnisse, 15612100 Weizenmehl, 15612190 Backfertiges Mehl, 15613300 Nahrungsmittel aus Getreide, 15613310 Zubereitete Frühstückszerealien, 15613311 Maisflocken, 15613313 Müsli oder Ersatz, 15613380 Haferflocken, 15614100 Langkornreis, 15621000 Maisöl, 15830000 Zucker und zugehörige Erzeugnisse, 15831600 Honig, 15850000 Teigwaren, 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte, 15871110 Essig oder Ersatz, 15871250 Senf, 15871273 Mayonnaise, 15872100 Pfeffer, 15872400 Salz, 15882000 Diätetische Erzeugnisse, 15884000 Säuglingsnahrung, 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse, 15891600 Fonds, 15892400 Verdickungsmittel, 15897200 Nahrungsmittelkonserven, 15981000 Mineralwasser, 15981100 Stilles Mineralwasser, 15981200 Kohlensäurehaltiges Mineralwasser, 15982000 Erfrischungsgetränke, 15982200 Schokoladenmilch, 33700000 Körperpflegeprodukte, 33711410 Wattebäusche, 33711430 Einwegtücher, 33711540 Parapharmazeutische Cremes oder Lotionen, 33711600 Haarpflegemittel, 33711610 Haarwaschmittel, 33711700 Artikel und Zubereitungen für die Mund- und Zahnhygiene, 33711710 Zahnbürsten, 33711720 Zahnpasta, 33711800 Rasiermittel, 33711810 Rasierschaum, 33711900 Seife, 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten, 33761000 Toilettenpapier, 33762000 Papiertaschentücher, 33771100 Damenbinden oder Tampons